Mark Zuckerberg (32 l.) i jego żona, Priscilla Chan (32 l.) mają córeczkę. Teraz Maxima Zuckerberg doczeka się rodzeństwa. Szef Facebooka poinformował, że wraz z żoną spodziewają się kolejnego dziecka.

Zobacz: Mark Zuckerberg się… nawrócił? „Już nie jestem ateistą”

Na świat przyjdzie druga dziewczynka. Mark nie ukrywa ekscytacji i radości. Podkreśla, że marzył o dziewczynce, siostrze dla Max. Sam Zuckerberg miał trzy siostry – w swoim poście wspomina je w szczególny sposób.

Po trudnych przejściach, jakie towarzyszyły przyjściu na świat Max, nie byliśmy pewni, czego możemy się spodziewać i czy w ogóle będziemy mogli mieć drugie dziecko. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Priscilla znów jest w ciąży, nasza pierwszą myślą było, aby dziecko było zdrowe. Moim drugim marzeniem było, żeby to była dziewczynka. Nie mogę sobie wyobrazić wspanialszego daru, niż posiadanie siostry, dlatego jestem tak szczęśliwy, że Max i nasze drugie dziecko będą miały siebie nawzajem – zaczął Mark.

Potem dodał:

Dorastałem z trzema siostrami, które pokazały mi, jak uczyć się od mądrych, silnych kobiet. One nie były tylko moimi siostrami, były też moimi najlepszymi przyjaciółkami – pisze Zuckerberg.

Czytaj: Mark Zuckerberg stracił 150 milionów dolarów przez chłopaka Amber Heard!

Szef Facebooka dodaje, że jego żona również miała dwie siostry, które nauczyły ją, jak ważna jest rodzina.

Na koniec Mark podkreśla:

Dzięki silnym kobietom w naszym życiu jesteśmy lepszymi ludźmi – siostrami, matkami i przyjaciółmi. Nie możemy się doczekać dnia, gdy przywitamy naszą malutką i zrobimy wszystko, by wychować kolejną silną kobietę – zakończył szef FB.

Gratulujemy!

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan po raz drugi zostaną rodzicami

Mark Zuckerberg i Priscilla Chan po raz drugi zostaną rodzicami