Marta Manowska to prowadząca „Rolnik szuka żony”. Przerywa milczenie i opowiada o swoim życiu prywatnym. Na Instagramie zdradziła, że padła ofiarą stalkingu.

Marta Manowska została BRUNETKĄ!

Marta Manowska na Instagramie

Marta Manowska (35 l.) niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. W końcu gwiazda TVP opowiedziała o tym, że padła ofiarą przemocy psychicznej. Historią podzieliła się na swoim Instagramie.

Od 6 lat jestem osobą publiczną. Prowadzę w telewizji publicznej dwa programy. Gram w teatrze. Podróżuję. Czytam książki. Słucham muzyki. Gotuję, sprzątam, dbam o rodzinę, przyjaciół. Żyję zwykłym życiem. Przede wszystkim jestem kobietą, córką, partnerką, kiedyś będę matką. Nie ma mojej zgody na stalking. Dziś po 5 latach nękania mnie i moich znajomych, przyjaciół, bohaterów programu przerwałam milczenie. I mówię stanowcze nie.

Nie ma mojej zgody na zaburzanie mojego spokoju. Nie zgadzam się. Nie zgadzam się też na komentarze typu „Ale zgrabne nóżki” „Ale bym wycałował” Jestem osoba publiczną. Instagram i Facebook to moje narzędzie pracy, ale i co najważniejsze kontaktu z Wami. Będę zgłaszać, usuwać. Nie reagowałam długo na niestosowne, sprośne wręcz i niebezpieczne wiadomości, wysyłane paczki wierząc, że to się wyciszy. I widzę, że to błąd! Nie pozwalajmy sobie nigdy. NIGDY! #nieoznaczanie #nietonie #nie #NIE Piszę niechętnie, ale ku przestrodze #stalking #przemoc #psychiczna #przemoc #fizyczna #stopprzemocypsychicznej” [pisow. oryg.] – napisała na Instagramie.

Marta Manowska KOMENTUJE plotki o cichym ślubie

Czym dokładnie jest stalking?

Napastnik prześladuje ofiarę, czyli osobę nękaną w celu wywołania u niej stanu w którym obawia się o swoje bezpieczeństwo. Stalker zazwyczaj działa poprzez Internet: pocztę elektroniczną, komentarze w social mediach, czy SMS, choć nie tylko.

Paula Tumala, Marta Manowska, Lidia Kopania, Dorota Naruszewicz oddają swe sukienki na aukcję charytatywną

W Polsce skalking nie ma regulacji prawnej.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Od 6 lat jestem osobą publiczną. Prowadzę w telewizji publicznej dwa programy. Gram w teatrze. Podróżuję. Czytam książki. Słucham muzyki. Gotuję, sprzątam, dbam o rodzinę, przyjaciół. Żyję zwykłym życiem. Przede wszystkim jestem kobietą, córką, partnerką, kiedyś będę matką. Nie ma mojej zgody na stalking. Dziś po 5 latach nękania mnie i moich znajomych, przyjaciół, bohaterów programu przerwałam milczenie. I mówię stanowcze nie. Nie ma mojej zgody na zaburzanie mojego spokoju. Nie zgadzam się. Nie zgadzam się też na komentarze typu „Ale zgrabne nóżki” „Ale bym wycałował” Jestem osoba publiczną. Instagram i Facebook to moje narzędzie pracy, ale i co najważniejsze kontaktu z Wami. Będę zgłaszać, usuwać. Nie reagowałam długo na niestosowne, sprośne wręcz i niebezpieczne wiadomości, wysyłane paczki wierząc, że to się wyciszy. I widzę, że to błąd! Nie pozwalajmy sobie nigdy. NIGDY! #nieoznaczanie #nietonie #nie #NIE Piszę niechętnie, ale ku przestrodze #stalking #przemoc #psychiczna #przemoc #fizyczna #stopprzemocypsychicznej

Post udostępniony przez MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska)

fot. AKPA
fot. AKPA
fot. AKPA