Dziś dowiedzieliśmy się, że Jarosław Bieniuk zostanie ojcem po raz czwarty. Martyna Gliwińska, z którą wcześniej spotykał się, a później przyjaźnił, jest w ciąży. Wyznała jednak, że dla niego dziecko jest problemem. On nie zgodził się z jej słowami – kobieta postanowiła mu odpowiedzieć.

Martyna Gliwińska jest w ciąży z Jarosławem Bieniukiem. Czym zajmuje się zawodowo? Jak wygląda jej życie prywatne?

Martyna Gliwińska jest w ciąży

Martyna na łamach tygodnika „Na Żywo” wyznała, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk, jednak nie znaczy to, że będą je wspólnie wychowywać. Za taki stan rzeczy obwinia również jego matkę.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu.

Martyna Gliwińska jest w ciąży, twierdzi, że ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk – podaje Na żywo

Piłkarz odpowiedział na jej zarzuty w rozmowie z „JastrząbPost”.

Jestem bardzo zaskoczony tą wypowiedzią. I prawdę mówiąc, trudno mi uwierzyć, że Martyna powiedziałaby coś takiego w rozmowie z tabloidem.  Przyznaję, że nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana, ale staramy się to wszystko jak najlepiej poukładać ze względu na dobro dziecka, między sobą, na pewno nie na łamach prasy.

Martyna jest jednak innego zdania. Uważa, że Bieniuk kłamie.

Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy” stąd też pewnie jego zdziwienie – powiedziała w rozmowie z „Faktem”.

Uda im się dogadać?

 

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Jarosław Bieniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA