Każdy kto dorastał w latach 90. z pewnością zna telewizyjny hit „Pełna Chata”. Wczoraj światem wstrząsnęła informacja, że jeden z głównych bohaterów tego kultowego serialu zmarł w wieku 65 lat. Jego „serialowe dzieci” – Marry-Kate i Ashley Olsen opublikowały oświadczenie w którym dzielą się swoim wielkim bólem.

Bob Saget nie żyje

Mary-Kate i Ashley Olsen opłakują śmierć Boba Sageta. 35-letnie projektantki mody i byłe aktorki oddały hołd aktorowi i komikowi po wiadomości o jego śmierci. Bob zmarł w niedzielę, 9 stycznia. Miał 65 lat.

Szok! Nie żyje gwiazdor „Pełnej Chaty”

„Bob był najbardziej kochającym, współczującym i hojnym człowiekiem jakiego kiedykolwiek znałyśmy. Jesteśmy głęboko zasmucone, że nie ma go już z nami, ale wiemy, że nadal będzie u naszego boku, aby prowadzić nas, jak zawsze to robił” – napisały Mary-Kate i Ashley w oświadczeniu udostępnionym dla magazynu People.

„Myślimy o jego córkach, żonie i rodzinie i składamy kondolencje” – dodały.

Wiele amerykańskich źródeł podało, że Bob zmarł w hotelu Ritz-Carlton w Orlando na Florydzie. Departament Szeryfa i straż pożarna pojawiły się w hotelu około 16:00 w niedzielę po tym, jak ochrona hotelu znalazła Boba w jego pokoju. Bob został uznany za zmarłego na miejscu, ale przyczyna jego śmierci jest nadal niejasna.

Szyk i elegancja w wydaniu Ashley Olsen (FOTO)

Krótko po tym, jak pojawiły się wiadomości o jego śmierci, biuro szeryfa hrabstwa Orange potwierdziło śmierć Boba, mówiąc, że „nie ma oznak samobójstwa lub używania narkotyków”.

 

 

 

June 16, 2010 Los Angeles, Ca.
, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Actresses Mary-Kate (L) and Ashley Olsen pose with actor Bob Saget as they arrive for the premiere of their film Credit line: Fred Prouser / Reuters / Forum

FULL HOUSE (1987) – ASHLEY OLSEN – BOB SAGET – JOHN STAMOS – DAVE COULIER – JODIE SWEETIN – CANDACE CAMERON BURE. Credit: LORIMAR PRODUCTIONS / Album

Hollywood, CA -Credit line: MediaPunch / BACKGRID / Backgrid USA / Forum