Ostatnio głośno było o Marysi Sadowskiej w kontekście filmu „Dziewczyny z Dubaju”, którego była reżyserem. Razem z Dodą mocno zaangażowały się w jego produkcję, a premiera filmu była owiana wielkim skandalem.

Maria Sadowska skomentowała rozwód Dody. Jak sobie radzi piosenkarka?

Marysia Sadowska wyreżyseruje kolejny film

Jednak to nie jedyne dzieło, za jakim stoi Sadowska. Spod jej ręki wyszły takie hity, jak „Dzień kobiet” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Z kolei w listopadzie ubiegłego roku stanęła za kamerą na planie polsatowskiego serialu „Rodzina na Maxa”. 

WOW! Seksowna PANNA MŁODA Maria Sadowska. Gwiazda WYSZŁA ZA MĄŻ! (ZDJĘCIA)

Teraz znów producenci powierzyli Marysi Sadowskiej scenariusz, aby zamieniła go w kolejny kinowy hit! Okazuje się, że gwiazda będzie reżyserem filmu „Pokusy” na podstawie książki Edyty Folwarskiej.

To prawda. Marysia będzie reżyserem filmu na podstawie mojej książki „Pokusa”. Kiedy dowiedziałam się, że moja książka jej się spodobała, że zobaczyła w niej potencjał, aż nie mogłam w to uwierzyć. Jestem wzruszona i bardzo szczęśliwa, że tak utalentowana kobieta zechciała reżyserować mój film. Sukces filmu „Dziewczyny z Dubaju” są dowodem na to, że wie jak ugryźć polskie kino. Tym razem tez nie zawiedziemy – mówi nam Edyta Folwarska.

Edyta Folwarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Folwarska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA