50-letni Matt Damon przyjaźni się z 48-letnim Benem Affleckiem od kilku dekad i jedną z najbliższych mu osób. Nic więc dziwnego, że praca już od jakiegoś czasu próbowała wyciągnąć z aktora informacje na temat jego związku z J.Lo. Nareszcie się udało. Jednak nie wiadomo czy można brać na poważnie jego zabawne trollowanie kumpla.

Matt Damon o związku Bena i Jennifer

Tego się nikt nie spodziewał! J.Lo zatkała usta sceptykom

Laureat Oscara pojawił się we wtorek w programie SiriusXM The Jess Cagle Show, gdzie zapytano go o swojego długoletniego przyjaciela i współpracownika. Oczywiście chodziło o romans aktora z 52-letnią Lopez.

„Jesteś bardzo szczęśliwy z powodu Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Wiem, że uwielbiasz być o to pytany”, dokuczał aktorowi współgospodarz Jess Cagle.

„Racja. Ale jak mogłoby być inaczej? Na przykład, czy miałbym być nieszczęśliwy z ich powodu? Na przykład: Nienawidzę prawdziwej miłości. To jest do bani. Tak. Tak. Niczego im nie życzę, ale wiesz, samych trudności”, odpowiedział Matt Damon.

Kilka dni temu Matt Damon pojawił się w innym programie, promując swój film. Tam również nie zabrakło pytań o związek jego najbliższego kumpla.

„Jestem bardzo szczęśliwy z powodu Afflecka. On jest najlepszy. Zasługuje na największe szczęście na świecie. Cieszę się z ich szczęścia”, powiedział Damon o związku Afflecka z Lopez.

J.Lo świętuje 52 urodziny w bikini na jachcie całując Bena Afflecka

Affleck i Lopez zaczęli spotykać się ponownie w kwietniu po rozstaniu pary – analogicznie z Aną de Armas i Alexem Rodriguezem na początku 2021 roku. Para zaczęła spotykać się w lipcu 2002 roku po tym, gdy razem pracowali na planie. Następnie zaręczyli się w listopadzie, we wrześniu 2003 para miała wziąć ślub. Ostatecznie odwołali swoje zaręczyny i wspólne plany w styczniu 2004 roku.

Jennifer Lopez o swoim życiu dziś. „NIGDY nie czułam się lepiej”

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Hamptons fot. Backgrid USA / Forum

Lopez i Affleck

Lopez i Affleck fot. / Backgrid USA / Forum