Julia Roberts (51 l.) wciąż jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet show-biznesu. Aktorka uchodzi za ikonę i choć niektórzy uważają, że jej uroda jest problematyczna, wdzięk i urok gwiazdy przysparzają jej wciąż nowych fanów.

Julia Roberts w szortach już nie zachwyca? (FOTO)

Julia Roberts bardzo chroni swej prywatności. W przeszłości miała „na pieńku” z wieloma paparazzi, którzy wchodzili z butami w jej życie.

Tym razem aktorka nie miała nic przeciwko byciu fotografowaną – fotoreporterzy podglądali gwiazdę, która poleciała z mężem do Rzymu. Jednego wieczoru para specerowała po ulicach miasta, a w oddali kręcili się paparazzi. W pewnym momencie utrwalili romantyczną scenę – mąż Julii, Danny Moder, kupił od ulicznego sprzedawcy kwiatów czerwone róże i wręczył je żonie.

Anna Lewandowska z mężem na pokazie Calzedonii. Pozuje z samą Julią Roberts!

Kim jest mąż Julii Roberts?

W latach 1993 – 1995 Julia Roberts była żoną Lyle’a Lovetta. Po rozwodzie przez kilka lat była sama. W 2002 roku wyszła za mąż za Danny’ego Modera – operatora kamery, którego poznała na planie filmu Mexican.

28 listopada 2004 roku Julia urodziła bliźnięta – Hazel Patricię i Phinnaeusa Waltera. W 2007 roku na świat przyszło trzecie dziecko pary, syn Henry Daniel.

Nasza faworytka! Julia Robert najpiękniejsza na gali Złotych Globów

Julia i jej mąż wciąż wyglądają na zakochanych. Zobaczcie w galerii ich wspólne zdjęcia z Rzymu – ze spaceru i zakupów.