Zara Phillips (41 l.) w 2011 roku wyszła za mąż za Mike’a Tindalla (44 l.), brytyjskiego zawodnika rugby, który z reprezentacją Anglii zdobył mistrzostwo świata. Dziś Zara Tindall, która jest córką księżniczki królewskiej Anny, jest 20. w kolejce do tronu Wielkie Brytanii i dzieli z Tindallem trójkę dzieci.

A aktualnie jej małżonek, emerytowany sportowiec, jest gwiazdą reality show „I’m A Celebrity… Get Me Out Of Here!” Zięć księżniczki królewskiej jest ulubieńcem fanów australijskiego programu stacji ITV. W końcu opowiada takie historie, jak ta kiedy arystokratyczna teściowa przyłapała go w samej bieliźnie. Innym razem pojawił się na wizji w dole od bikini, które należą do jego małżonki – wnuczki królowej Elżbiety II.

Była ulubioną wnuczką królowej. Tak płakała po babci

W każdym odcinku… zdradza królewskie tajemnice, wygłupia się i ośmiesza. Jednak według doniesień, jego teściowa jest rozbawiona i sama ogląda jego wyczyny.

Jennie Bond korespondentka króloewska, uważa, że ​​72-letnia księżniczka Anna nie będzie „w najmniejszym stopniu urażona” opowieściami Mike’a i „prawdopodobnie uzna jego wybryki w dżungli za całkiem zabawne”.

Mike Tindall zdradza królewskie tajemnice

Księżniczka Anna ma większe poczucie humoru, niż nam się wydaje. Może być bardzo surowa, ale w rzeczywistości jest jedną z najbardziej naturalnych osób w rodzinie […] Będzie się śmiać, będzie żartować i myślę, że prawdopodobnie uznałaby jego wybryki w dżungli za całkiem zabawne. Nie sądzę, żeby poczuła się urażona tą historią o majtkach, wyznaje Jennie Bond, królewska ekspertka.

Wnuczka królowej opowiada o babci w ciepłych i zabawnych słowach

Królewska ekspertka zaznaczyła również, że rodzina królewska „nie będzie zaskoczona” tym, jak zachowuje się Mike Tindall, gdyż „znają go lepiej niż ktokolwiek inny”, dodając, że były sportowiec jest zawsze „życiem i duszą” jakiejkolwiek imprezy.