Pomysł jak szyty na miarę dla Posh Spice. Co kocha najbardziej Victoria Beckham [oczywiście poza mężem]? Ciuchy.

David wie o tym doskonale. W dniu 33 urodzin żony zabrał ją na szaleństwo zakupowe do Paryża. Victoria myślała, że spędzi ten dzień z nim i dziećmi. A tu niespodzianka.

Gdy się obudziła mąż kazał jej ładować się do samochodu. Ciuchy na wyjazd miała już spakowane. Oczywiście wszystko nowe i kupione przed Davida. Zdobył dla niej nawet parę białych super-szczupłych dzińsów z jej najnowszej kolekcji. Posh nie widziała jeszcze nawet ich prototypu.

Potem czekał na nią prywatny samolot i lot do Paryża. A tam szał zakupowy. Beckham umówił ją na spotkania z jej ulubionymi projektantami. Między innymi odwiedziła Azzedine Alaia i Christiana Louboutin.

David zapłacił także krocie, aby mogli zjeść kolację w specjalnie dla nich wydzielonej części luksusowej restauracji Guy Savoy. Taki przywilej kosztuje 15 tysięcy funtów.

Na zakończenie dnia na Posh czekał aprtament w hotelu Paris Ritz wypełniony jej ulubionymi kwiatami oraz butelkami szampana. Koszt to bagatela 6 tysięcy funtów za noc.

Łącznie portfel Bekchama schudł o 40 tysięcy funtów.

Tymczasem rzecznik pary wydał oświadczenie a propos nagich zdjęć Davida, które pojawiły się w internecie. Otóż to nie jest penis piłkarza. Uff, co za ulga, że to wyjaśnili 😉