Książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) odwiedzili Austin w Teksasie z okazji konferencji SXSW, podczas której Meghan była panelistką wraz z Brooke Shields i Katie Couric.

Książę Harry siedział w tłumie, gdy Meghan uczestniczyła w panelu z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zatytułowanym „Przełamywanie barier, kształtowanie narracji: jak kobiety wiodą na ekranie i poza nim”. Po wydarzeniu para wybrała się do lokalnej restauracji „Le Barbecue”.

Geena Davis i Meghan Markle we wspólnym projekcie. Co zrobiły byłe aktorki?

„Ich wizyta była zaplanowana. Poinformowali nas, że Meghan chciała przyjść, ale nie wiedzieliśmy, że Harry też się pojawi„, powiedziała w rozmowie z magazynem People dyrektor ds. operacyjnych restauracji Cory Rivademar. Książęca para zamówiła grillowane jedzenie i pozowała z pracownikami i fanami.

Meghan Markle i książę Harry w Teksasie

Rivademar wyznała People, że byli „absolutnie cudowni”, ponieważ robili sobie zdjęcia z personelem i innymi klientami, ponieważ restauracja była tego dnia otwarta dla wszystkich.

Stylowa, jak zawsze Meghan Markle zrobiła ukłon w stronę stylu inspirowanego „dzikim zachodem”. Miała na sobie spodnie i koszulę z jasnego jeansu, które połączyła z białą marynarką i kultowymi balerinami Chanel.

Meghan Markle i książę Harry czują się „pominięci” w sukcesji po królu

Podczas rozmowy panelowe Meghan Markle rozpływała się na temat księcia Harry’ego, „Mam szczęście, że wśród przywilejów, jakie mam w życiu, mam niesamowitego partnera […] Mój mąż jest bardzo zaangażowanym tatą i bardzo wspiera mnie i moją rodzinę. Nie uważam tego za coś oczywistego. To prawdziwe błogosławieństwo”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: