Według źródła, na które powołuje się brytyjski dziennik The Mirror, książę Harry (39 l.) i Meghan Markle (42 l.) mają trudności z pogodzeniem się z wykluczeniem ich z sukcesji króla Karola. Po tym wszystkim, czego oczekują?

Para opuściła rodzinę królewską 4 lata temu i rozpoczęła nowe życie w Montecito w Kalifornii. Wydaje się jednak, że po tym, jak u monarchy zdiagnozowano nowotwór, para coraz intensywniej myśli o ponownej pracy czynnej dla Brytyjczyków.

Meghan i książę Harry pojawili się na imprezie na Jamajce

Uważa się, że choroba króla Karola III doprowadziła do przyśpieszonego planowania jego sukcesji. Książę Harry liczy, że coś mu skapnie?

Książę Harry i Meghan czekają na spadek?

Ekspert królewski Jennie Bond stwierdziła, że sytuacja, w której Meghan i Harry powrócą do obowiązków królewskich jest mało prawdopodobne. Podkreśliła, że jakiekolwiek zaangażowanie w pracę dla rodziny królewskiej Harry’ego będzie trwało „bardzo krótko”, ponieważ syn księcia Williama, George, może legalnie zostać królem, gdy za 7 lat skończy 18 lat.

Książę Harry i Meghan zmienili nazwiska dzieciom

Źródło poinformowało także The Mirror, że Harry’emu i Meghan „trudno” słyszeć, że król Karol planuje koncesje bez konsultacji z nimi. Prawdopodobnie wszystko po Karolu przypada księciu Williamowi i jego rodzinie. Jednak sam „plan sukcesji” trzymany jest w głębokiej tajemnicy, do której nikt nie ma zamiaru dopuścić księcia Harry’ego, który ma „długi język” i nikt w rodzinie mu nie ufa.

Podobno Harry i Meghan chcieliby zabezpieczyć swoją przyszłość i chcieliby, by coś skapnęło im po ewentualnej śmierci króla Karola III.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: