Meghan Markle odkąd wyszło na jaw, że spotyka się z księciem Harrym, musi zmagać się ciągłą krytyką i plotkami. Przypadek księżnej Sussex jest o tyle przykry, że na jej temat publicznie wypowiadają się nie tylko znajomi, ale też rodzina.

Była przyjaciółka o Meghan Markle

Tym razem bardzo nie miło wypowiedziała się była przyjaciółka księżnej w programie „60 Minutes Australia”. Prezenterka telewizyjna, Lizzie Cundy uważa, że bardzo się zmieniła, odkąd weszła do rodziny królewskiej.

Nie miałam pojęcia, że jest sławna, kiedy ją poznałam. Myślałam, że jest zabawna i przyjacielska. Chciała ze wszystkimi robić sobie selfie i zdjęcia. Lubiła sobie wypić drinki. Chciała mieć chłopaka, sławnego chłopaka, ale nawet w moich najśmielszych snach nie sądziłam, że skończy jako żona księcia Harry’ego – powiedziała była przyjaciółka Meghan.

Jej zdaniem Markle stała się większą manipulatorką. Natomiast widzi w niej potencjał na następną księżną Dianę, jeśli zmieni myślenie, bo „Diana myślała o wszystkich innych, a Meghan myśli tylko o sobie”.

Forum, Zuma Press

Forum, Backgrid USA

Pool via REUTERS