Megan Fox (36 l.) właśnie pochwaliła się swoim 21 milionom followersów na Instagramie swoją nową fryzurą. Aktorka zaprezentowała właśnie boba z grzywką w kolorze blond. Cóż za odmiana!

Megan Fox stylizuje się na Pamelę Anderson

Na zdjęciach, które najwyraźniej zostały zrobione w jej garderobie na planie filmowym, Megan Fox wygląda pięknie. Jak widać, niezależnie od koloru włosów – wygląda świetnie.

Nowy look to jednak dość drastyczna zmiana w stosunku do jej charakterystycznych ciemnych włosów, które znany od lat. Zmiana jednak została podyktowana wymogami najnowszego filmu zatytułowanego „Subservience”, w którym gra u boku gwiazdy polskiego, ale w sumie i światowego hitu „365 dni” Michele’a Morrone.

Megan Fox została blondynką

Narzeczona Machine Gun Kelly wygląda doskonale, mimo że ostatnimi czasy nie bywała zbyt często na czerwonych dywanach. Ostatni raz pojawiła się publicznie, podczas koncertu ukochanego w Art Basel w zeszłym miesiącu.

Megan Fox przebrana za Jeessikę Rabbit

Megan Fox trafiła wtedy na pierwsze strony gazet, kiedy pokazała się „przebrana” za Pamelę Anderson z gali MTV VMA w 1999 roku.