Meghan Markle i książę Harry przybyli do Nowego Jorku, gdzie pojawili się na kilku publicznych spotkaniach, a w sobotę wieczorem wygłosili przemówienie podczas koncertu Global Citizen Live. Para podczas wydarzenia w Central Parku, rozmawiała o szczepieniach przeciwko COVID-19.

Meghan i Harry świetnie się bawią drinkując w barze. Co zdradzają świadkowie? (ZDJĘCIA)

Meghan Markle i książę Harry na Global Citizen Live

Meghan Markle na to wydarzenie założyła białą sukienkę przed kolano zdobioną drobnymi kwiatami od Valentino. Dobrała do niej czarne szpilki, a włosy ułożyła w swój ulubiony, luźny kucyk. Harry zaprezentował się w eleganckim garniturze.

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Backgrid USA / Forum

Podczas swojego pobytu na scenie, Meghan powiedziała publiczności, która musiała pokazać dowód szczepienia, aby wziąć udział w wydarzeniu:

Tak dobrze jest tu wrócić z wami wszystkimi. Słuchajcie, wiemy, że wydaje się, że ta pandemia trwa wiecznie. To dużo, a niektórzy już się z tym pogodzili. (…) Tak wiele możemy dzisiaj zrobić, aby przybliżyć nas do zakończenia tej pandemii i dlatego wszyscy tu jesteśmy. Możemy być tutaj dziś wieczorem, ponieważ najgenialniejsi naukowcy, badacze, pracownicy pierwszej linii i bezinteresowni liderzy zdrowia publicznego zaryzykowali swoje życie, aby chronić naszą globalną społeczność. To nasi humanitarni bohaterowie.

Ekspertka od mowy ciała ocenia zachowanie Meghan Markle: „ZIGNOROWAŁA potrzebę Harry’ego”

Meghan i Harry angażują się w popularyzowanie szczepień oraz walkę o ich dostępność dla wszystkich.

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Backgrid USA / Zuma Press

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Mega Agency / Forum

Meghan i Harry podczas Global Citizen Live fot. Mega Agency / Forum