Meghan Markle i książę Harry zrezygnowali z życia jako członkowie rodziny królewskiej. Dziś już nie są na świeczniku, ale wciąż muszą mierzyć się z dużą rozpoznawalnością. Nic dziwnego, że pracownicy jednej z restauracji z fast-foodami oszaleli, gdy ich zobaczyli.

Meghan Markle i książę Harry podpisali KONTRAKT z Netflixem!

Meghan Markle i książę Harry jedzą w fast-foodzie

Meghan Markle i książę Harry wyprowadzili się z Los Angeles. Obecnie mieszkają w dużej posiadłości w Santa Barbara. Wciąż udzielają się jako wolontariusze.

Okazuje się, że są częstymi gośćmi w burgerowni In-N-Out, bardzo popularnej w Stanach. Zatrzymują się tam, gdy wracają z pracy, w której udzielają się dobroczynnie.

Para zatrzymywała się kilka razy w drodze do domu, gdy wracają ze swoich spotkań. W zeszły poniedziałek zatrzymali się na podjeździe i wszyscy pracownicy prawie stracili rozum. Krzyczeli i śmiali się: nie mogłem uwierzyć, że Meghan i Harry zamawiali hamburgery z samochodu. Plotka głosi, że Harry już poznał tajne menu – pisze ET Online.

Aktorka będąca gościem na ślubie Meghan i Harry’ego ma złe wspomnienia związane z uroczystością: To był KOSZMAR

Restauracja ma kilka pozycji w menu, które nie są oficjalnie opublikowane – jedną z nich są frytki z dodatkami, takimi jak ser, cebula i sos, będący specjalnością tego miejsca.

Meghan Markle chodzi na PILATES z bardzo znaną piosenkarką

A co z dietą Meghan? Żona księcia zawsze słynęła ze zdrowych nawyków żywieniowych. Trochę poluzowała?

Meghan Markle w zielonej sukience

Meghan Markle w zielonej sukience fot. FORUM

Meghan Markle i Harry roznoszą posiłki dla potrzebujących

Meghan Markle i Harry roznoszą posiłki dla potrzebujących fot. The Mega Agency / Forum