Książę Harry i Meghan Markle od czasu przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych poszukują zajęcia. Od początku było jasne, że zawodowe plany Amerykanki będą związane z show biznesem. Teraz stało się jasne, kto zapewni byłej parze książęcej utrzymanie na najbliższe lata.

Meghan i Harry postanowili uczcić pamięć o Księżnej Dianie. Oddali jej hołd robiąc TO

Meghan i Harry – kontrakt z Netflixem

Jak donosi zagraniczna prasa, para podpisała kontrakt z platformą streamingową wieloletni kontrakt. Małżeństwo ma kręcić filmy fabularne, dokumentalne, programy telewizyjne i seriale dla dzieci. Oczywiście takie wydarzenie nie mogło się odbyć bez oficjalnego oświadczenia pary.

Nasze życie, niezależne i to jako para, pozwoliło nam zrozumieć potęgę ludzkiego ducha, odwagę, odporność jak i potrzebę bliskości. Poprzez naszą pracę z różnymi środowiskami będziemy chcieli pokazać ważne sprawy na całym świecie, skupimy się na tworzeniu treści, które przekazują informacje, ale także dają nadzieję.

Meghan Markle i Harry poprowadzą PODCAST? Zarobią MILIONY

Można się spodziewać, że tematyka produkcji będzie tożsama z działalnością fundacji Meghan i Harry’ego. Wiadomo, że kilka projektów jest już w przygotowaniu m.in. serial przyrodniczy i film animowany opowiadający o inspirujących kobietach.

Para ma zajmować się głównie produkcją, jednak jest to zapewne kwestią czasu, kiedy przed kamerą zobaczymy Meghan Markle.

BARABASZ KOMENTUJE: Lady Diana – buntowniczka bez wyboru (FELIETON)

Czekacie na jej występy?

Meghan Markle i Księżna Kate z mężami na oficjalnym wystąpieniu rodziny królewskiej.

Meghan Markle i Księżna Kate z mężami na oficjalnym wystąpieniu rodziny królewskiej. Fot.Forum.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton.

Meghan Markle z księżną Kate i jej siostrą Pippą Middleton. Fot.Forum/ZUMA Press.

Ślub Meghan Markle i Harry'ego

Harry i Meghan Markle/fot. FORUM