Życie Meghan Markle (38 l.) i Harry’ego  (35 l.) bardzo się zmieniło w ciągu kilku miesięcy. Dostarczyli rodzinie królewskiej jeden z najgłośniejszych skandali, na zawsze zapisująć się na kartach historii. Po przeprowadzce do USA zaczęli działać na własną rękę. Niedługo ma się ukazać ich pierwsza biografia. Teraz ujawniono, że byli członkowie rodziny królewskiej zaczęli spłacać koszty remontów ich posiadłości w Wielkiej Brytanii, które były opłacone z pieniędzy podatników.

Adele poradziła TO Meghan Markle i Harry’emu

Meghan i Harry spłacają koszty remontów

W życiu Meghan i Harry’ego zawsze się dużo dzieje. Postanowili zrezygnować z bycia częścią rodziny królewskiej i zamieszkać w Los Angeles, jednak i tam nie mają za dużo spokoju. Ale czy Meghan i Harry chcą spokoju? Niedługo będzie można poznać dokładniej ich wspólną historię, bo ukaże się ich pierwsza biografia. Więcej TUTAJ.

Media podały, że byli członkowie rodziny królewskiej rozpoczęli spłatę kosztów remontu, którego część została opłacona przez podatników – gdy mieszkali w Frogmore Cottage. Wygląda na to, że chcą utrzymać swoją siedzibę w Windsorze.

Meghan Markle i Harry na ostatnim oficjalnym wystąpieniu w Wielkiej Brytanii.

Meghan Markle i Książe Harry na ostatnim wystąpieniu jako członkowie rodziny królewskiej, fot.ZUMA Press.

Ujawniono, że zamierzają spłacić 2,4 miliona funtów (około 13 mln. zł.), czyli tyle, ile kosztował ich remont domuMeghan i Harry chcą utrzymać swoją byłą rezydencję, żeby mieli gdzie wracać – gdy będą odwiedzać rodzinę Harry’ego w Wielkiej Brytanii. 

Jak poinformował Mail on Sunday – już zaczęły spływać wpłaty od Meghan i Harry’ego. Płacą również za czynsz posiadłości.

Jak myślicie, kiedy mogą ponownie pojawić się w Wielkiej Brytanii?

Patrząc na obecną sytuację, raczej nie nastąpi to prędko.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Wiemy, jak będzie wyglądać okładka biografii Meghan Markle i Harry’ego (FOTO)

Wyciekły stare zdjęcia z sesji Meghan Markle – chciała zostać fotomodelką?

Przyjaciel z liceum Meghan Markle opowiada, jaka NAPRAWDĘ była księżna. Tak potraktowała jego kolegę

Meghan Markle i Harry Meghan Markle i Harry w czasach, gdy byli członkami rodziny królewskiej i wykonywali swoje obowiązki

Meghan Markle i Harry, fot.Forum/Mega Agency.

Szczęśliwa Meghan Markle w eleganckiej sukience pozuje przed fotoreporterami.

Meghan Markle, fot.FameFlynet.