Po ślubie z księciem Harrym, życie Meghan Markle diametralnie się zmieniło. Kobieta przestała być aktorka i gwiazdą Hollywood i musiała przyzwyczaić się do swojej nowej roli. Rygorystyczny protokół i media śledzące każdy ruch księżnej Sussexu, nie pomagały Markle odnaleźć się w nowym świecie. Jak donosi magazyn People, Meghan zmaga się z prawdziwym, wewnętrznym dramatem.

Mowa ciała Meghan zdradziła, jak traktuje w związku księcia Harry’ego

37-latka czuje się samotna. Po zamieszkaniu w pałacu musiała zerwać wieloletnie przyjaźnie. Chyba nie do końca zdawała sobie sprawę, że bycie księżną będzie wymagało od niej tylu poświęceń. Markle nie potrafi zaufać ludziom, którymi się otacza i tęskni za starymi znajomościami.

Ojciec Meghan w jednym z wywiadów przyznał, że jego córka nie nadaje się na członka rodziny królewskiej. Zdaniem Thomasa, kobieta nie czuje się szczęśliwa, a rozsyłane przez nią uśmiechy są jedynie perfekcyjnie wyuczonymi ruchami mięśni.

Meghan i Harry mają OGROMNY problem ze swoim nowym psem

Myślicie, że w tym przypadku Ojciec byłej aktorki miał racje? Meghan dopiero przekona się, co to znaczy być żoną księcia? W mediach wielokrotnie pojawiały się informacje, że księżna Diana czuła się osamotniona i osaczona. Taki los kobiet w royal family?


Meghan Markle jest ZROZPACZONA! Czuje to, co księżna Diana!

Meghan Markle jest ZROZPACZONA! Czuje to, co księżna Diana!