Książę Harry (39 l.) rozpoczął mecz uroczyście rzucając krążek na lód. 21 lat temu zrobiła to samo jego babcia królowa Elżbieta II. Również podczas meczu hokejowego Vancouver Canucks przeciwko San Jose Sharks.

Meghan Markle prezentuje zgrabne nogi i uśmiecha się do paparazzi

Harry’emu towarzyszyła Meghan Markle (42 l.), która jak zwykle zadała szyku. W czarnej stylizacji wyglądała elegancko i schludnie, jednak wprawne oczy zauważyły, że miała na sobie biżuterię za prawie 300 tysięcy złotych.

Meghan miała na sobie nieodzowny zegarek Cartiera za ponad 120,000 złotych, a także naszyjnik Cartier „Juste un Clou” w kształcie gwoździa za ok. 60,000 złotych i bransoletkę Cartier za ok. 25,000 złotych. Nowością na jej nadgarstku była inna bransoletka słynnej hollywoodzkiej jubilerki Lorraine Schwartz – bransletka – talizman odpychający złe spojrzenia to koszt ok. 75,000 złotych.

Meghan i książę Harry znów w Kanadzie

Książę i księżna Sussex przebywają aktualnie w Kanadzie promując kolejne Igrzyska Invictus Games, które odbędą się w Vancouver i Whistler w 2025 roku.

Meghan Markle w swoich ukochanym neutralach. Zdania są podzielone

Kanada to szczególne miejsce dla książęcej pary, podobnie jak same Igrzyska Invictus Games, które były ważnym momentem na początku ich związku. Państwo Sussex  zadebiutowali jako para na igrzyskach Invictus Games 2017 w Toronto.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: