Meghan Markle ma genialny styl, ubiera się perfekcyjnie i z klasą. Ale to nie jedyne rzeczy, o które żona Harry’ego bardzo dba. Perfekcyjny jest nawet jej charakter pisma! Zobaczcie sami.

Styl pisma Meghan Markle – jak się podpisuje?

Będąc księżną Meghan miała już wiele okazji do składania podpisu. Fotoreporterzy utrwalili autograf Meghan podczas różnych oficjalnych wizyt. Jedno jest pewne – Meghan nie podpisuje się byle jak, ale robi to niezwykle starannie.

Ciężarna polska gwiazda zastanawia się, jak Meghan Markle może chodzić w obcasach w 9. miesiącu ciąży

Księżna pięknie kaligrafuje swoje imię we wszystkich księgach pamiątkowych lub kondolencyjnych. Nie, nie uczyła się ładnie pisać, gdy została księżną. Robiła to wiele lat temu – w szkole katolickiej, do której chodizła, odbywały się zajęcia z kaligrafii i Meghan ćwiczyła z zacięciem.

Kiedyś wykorzystała już swoją pasję – wypisując zaproszenia na ślub Pauli Patton i Roberta Thicke, a także prowadząc korespondencję marki Dolce & Gabbana z celebrytami.

Meghan Markle chce obecności TEJ osoby przy porodzie – nie będzie to książę Harry

Teraz umiejętność kaligrafii przydaje się Meghan często. Kto by pomyślał wiele lat temu, że umiejętność ładnego pisania przyda się jej jako księżnej.

Meghan Markle podpisuje się Podpis Meghan Markle
Podpis Meghan Markle Podpis Meghan Markle