Natalia Klimas, córka projektantki Joanny Klimas, jest w ciąży. Celebrytka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać już brzuszek. Przyszła mama dziwi się, jak Meghan Markle może nosic wysokie obcasy w 9. miesiacu ciąży!

Natalia Klimas w ciąży pokazuje zdjęcia brzuszka

Natalia Klimas w czerwcu 2018 roku wyszła za mąż za Mikołaja Bobra. Kilka tygodni temu szczęśliwa celebrytka podzieliła się radosną nowiną – jest w ciąży!

Natalia Klimas jest w CIĄŻY! Wstawiła zdjęcie, chwaląc się zaokrąglonym brzuszkiem

Córka znanej projektantki, Joanny, nie spamuje zdjęciami ciążowego brzuszka, ale wczoraj pozwoliła sobie na podzielenie się z obserwującymi ją followersami pewną myślą na temat ciąży:

Kiedy jest wieczór, jest Miami, jest lampart i obcas. To pewnie mój ostatni raz w takim wydaniu, bo przysięgam, noszenie teraz obcasów to męka. Jak Meghan Markle robi to w 9tym miesiącu?? – zastanawia się Klimas.

Natalia ma już spory ciążowy brzuszek, nie wygląda jednak jeszcze na końcówkę ciąży. Już teraz czuje, że noszenie butów na obcasach jest wielkim wyzwaniem. Fanki Natalii dzielą się z nią swoimi spostrzeżeniami – większość na czas ciąży porzuciła wszystkie buty na wysokich obcasach. Kobiety już w 3. miesiącu przestają się czuć komfortowo w szpilkach.

Meghan Markle w ciąży nosi szpilki

Tymczasem księżna Meghan, która swoje pierwsze dziecko ma urodzić w kwietniu, do ostatnich tygodni nosi szpilki. Dość wysokie i na pewno niezbyt stabilne. Meghan wygląda przy tym, jakby wysokie buty w ogóle jej nie przeszkadzały.

Meghan Markle chce obecności TEJ osoby przy porodzie – nie będzie to książę Harry

Mało tego – nogi Meghan zdają się nie być nigdy nawet ciut opuchnięte. Kobiety w zaawansowanej ciąży bardzo często narzekają na zbieranie się wody w oragnizmie, ociężałość i puchnące kostki. A Meghan biega jak sarenka!

Czy to zasługa genów, jogi czy diety?

Natalia Klimas
Natalia Klimas z mężem, Mikołajem Bobrem Natalia Klimas
Natalia Klimas tańczy Natalia Klimas
Meghan Markle w szpilkach Meghan Markle w szpilkach w ciąży