Meghan Markle (38 l.) od kiedy weszła w rodzinę królewską, nie schodzi ze świecznika. Markle z pewnością ma więcej przeciwników, niż zwolenników. Wszystko co zrobi, jest szeroko komentowane w mediach, a szczególnie mediach brytyjskich – które swego czasu rozpisywały się na temat wpadek i pomyłek księżnej, nie oszczędzając nawet jej życia prywatnego. Meghan w końcu miała dosyć i założyła sprawę w sądzie.

Meghan Markle pokazała się w NOWEJ fryzurze – idealnej, gdy musisz szybko OGARNĄĆ się na rozmowę video

Meghan Markle przegrała sprawę w sądzie

Meghan Markle postanowiła pójść na „ścieżkę wojenną” z pewnym brytyjskim tabloidem. Była księżna miała dosyć atakowania i szkalowania własnej osoby. Markle chciała wygrać walkę z gazetą „Mail on Sunday”. Zatrudniła nawet adwokata, który w przeszłości pracował dla księżnej Diany. (Więcej TUTAJ)

Wczoraj, 1 maja odbyła się rozprawa sądowa, podczas której sędzia nie przychylił się do zarzutów wniesionych przez Meghan. Sąd uznał, że publikowane w tabloidach materiały nie były aż tak godzące w jej dobre imię, by narazić wizerunek byłej księżnej na straty. 

Sąd odrzucił zarzuty wniesione przez Meghan Markle

Meghan Markle i Książę Harry pokazują nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia ze ślubu (FOTO)

Zgadzam się, że wszystkie trzy zarzuty powinny zostać wykreślone z oskarżenia. Niektóre z tych zarzutów są bezprzedmiotowe, nie są odpowiednio sprecyzowane lub niewspółmierne do celu prowadzenia spraw – powiedział w oświadczeniu końcowym sędzia Mark Warby.

Meghan Markle i Książę Harry w maseczkach na twarzy.

Meghan Markle i książę Harry w maseczkach, fot.Forum/Mega Agency.

Z pewnością nie takiego rozwiązania spodziewała się sama Meghan i jej prawnicy. Z udostępnionych informacji wynika, że prawnicy Markle nie złożyli apelacji. Mówi się, że pozwany przez Markle tabloid zażądał pokrycia kosztów rozprawy, które sięgają 50 000 funtów.

A Wy, zgadzacie się z wyrokiem sądu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan Markle zatrudniła adwokata, który pracował dla księżnej Diany!

Meghan Markle i Harry zdradzą tajemnice rodziny królewskiej!

Meghan Markle i książę Harry będą mieli drugie dziecko? Żona księcia zażartowała na ten temat

Meghan Markle przegrała sprawę w sądzie z pozwanym tabloidem.

Meghan Markle, fot.Forum/ REUTERS.

Stylowa Meghan Markle i książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan markle i Książę Harry, fot.Forum/ REUTERS.