Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami i już niebawem będzie znana płeć i imię Royal Baby. Do tej pory wiemy niewiele na temat potomka księcia Harry’ego i jego żony, jednak udało nam się w jednym miejscu zebrać wszystko to czego do tej pory dowiedziały się media na temat jeszcze nienarodzonego dziecka.

OTO sekret stylu Meghan Markle. Wiemy kim się inspiruje!

14 stycznia podczas wizyty pary w Birkengead Meghan Markle powiedziała tłumowi, kiedy ma się urodzić dziecko:

Zapytaliśmy ją, jak przebiega jej ciąża, a ona powiedziała, że ma sześć miesięcy i postukała w brzuszek – powiedziała Carla Gandy z Wallasey, która była tam ze swoją córką Sofią.

Meghan, Duchess of Sussex attends the premiere of Cirque du Soleil's 'Totem' at the Royal Albert Hall in London

Księżna Sussexu zdradziła więc zebranym na placu Hamilton Square, że poród ma się odbyć pod koniec kwietnia.

Podczas spotkania, Kitty Dudley znalazła się wśród osób, które krótko porozmawiały z księżną. 9-letnia dziewczynka powiedziała dla People:

Meghan podeszła do mnie i zapytała ile mam lat i gdzie chodzę do szkoły – powiedziała reporterom.

Widziałam jej brzuszek i zapytałam czy ma chłopca czy dziewczynkę i odpowiedziała „Nie wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka – chcemy mieć niespodziankę”.

 

Britain's Prince Harry, Duke of Sussex and Meghan, Duchess of Sussex leave St Mary Magdalene's church after the Royal Family's Christmas Day service on the Sandringham estate in eastern England

Książę Harry podczas kolarskiej imprezy w Sydney Invictus Games w październiku zdradził że chce, aby jego pierwsze dziecko było dziewczynką.

Jeszcze niedawno w Internecie można było znaleźć video, na którym tłum krzyczy w stronę księcia Harry’ego nawołując, że „obstawiają dziewczynkę”. Mąż Meghan Markle odpowiedział krótko, ale dobitnie: „Ja też!” i poszedł dalej ścieżką.

Podczas wizyty w Birkenhead, 8 letnia Megan Dudley opowiedziała dziennikarzom:

Spytałam ją, czy nazwie dziecko Amy, jeśli będzie to dziewczynka odpowiedziała „To naprawdę ładne imię, podoba mi się. Będziemy musieli o tym pomyśleć.

Meghan często podkreśla również, że świetnie się czuje. Mimo zaawansowanej ciąży wciąż pracuje i wypełnia obowiązki królewskie. Jest pod stałą kontrolą specjalistów: lekarzy, czy psychologów.

Meghan Markle reaguje HISTERIĄ na krytykę? Jej znajomi wyjawili prawdę

Już niebawem rozwiązanie i wszystko będzie już jasne.

Meghan, Duchess of Sussex visits the Association of Commonwealth Universities at University of London, in London