Meghan Markle odeszła z rodziny królewskiej i już nie musi przejmować się zasadami protokołu. Żona księcia Harry’ego nie zrezygnowała jednak z działalności charytatywnej i społecznej. Przemówiła na szczycie ONZ Girl Up poświęconym m.in. równości płci, tolerancji. Uwagę zwróciły z pewnością jej słowa, ale także nowa fryzura.

Ta sukienka i nowe zdjęcia Meghan Markle NIE uciszą plotek o CIĄŻY! (ZDJĘCIA)

Meghan Markle przedłużyła włosy

Meghan Markle na video przemawia w sukience w kobaltowym kolorze. Wspomniała o wydarzeniach w USA i o działalności ruchu „Black Lives Matter”.

Czasem nie jest oczywiste co robić. Często strach nas paraliżuje i powstrzymuje od tego, żeby wykazać się dzielnością i odwagą (…) Tworzymy lepszy świat i lepsze społeczności krok po kroku, a tempo tych kroków jest coraz szybsze (…) To jest moment, w którym wasze głosy i wasze działania jeszcze nigdy nie były tak potrzebne (…) Będę wam kibicować, podobnie jak mój mąż i Archie, gdy będziecie maszerować i głosić wasze postulaty.

Tak Meghan Markle i Harry mieszkają w Beverly Hills (ZDJĘCIA)

Uwagę zwraca fryzura Meghan. Przedłużyła włosy, są one pocieniowane, dzięki czemu ładnie okalają jej buzię. Wcześniej były krótsze, rzadko je prostowała, raczej układała w lekkie fale. Ma też mocniejszy makijaż.

Meghan i Harry zaliczyli WTOPĘ – może powinni zatrudnić kogoś, kto się NA TYM zna?

Przypomina ona Meghan Markle sprzed lat, gdy jeszcze była aktorką. Niżej w galerii zobaczycie więcej starych zdjęć żony Harry’ego.

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. Forum/Zuma Press

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Forum/REUTERS