Meghan Markle (41 l.) ostatnio rzadko pojawia się publicznie, a wszystko w związku z trwającym dramatem z księciem Harrym i rodziną królewską. Przypominamy, że niedawno ujawniono, że „księżna Sussex” nie pojawi się na koronacji króla Karola III w Londynie 6. maja, a jej małżonek pojawi się w Europie solo.

Meghan Markle jest „zdeterminowana”, by jej dzieci były blisko króla

Jednak Meghan Markle znów wzbudziła wiele emocji, gdy zadebiutowała w jaśniejszym kolorze włosów z rudymi pasemkami. Nowa prosta fryzura z przedziałkiem po środku od razu wskoczyła na pierwsze strony serwisów plotkarskich.

Markle gościnnie pojawiła się w wideo, na którym robi małe wprowadzenie dla swojej przyjaciółki Misan Harriman na TED Talk w ostatnią niedzielę. To właśnie Harriman sfotografowała księżniczkę Lilibet z okazji jej pierwszych urodzin.

Nowa fryzura Meghan Markle

Specjaliści spekulują, że Meghan Markle mogła poddać się zabiegowi keratynowego prostowania włosów. Księżna mocniej opalona niż zazwyczaj postawiła na delikatny makijaż oka i delikatny błyszczyk.

Meghan Markle otrzyma ważną nagrodę

Oprócz tego Meghan Markle miała na sobie prosty top bez rękawów z dekoltem w łódkę w kolorze pudrowego różu. Wideo zostało podobno nagrane w jej domu w Kalifornii.