Meghan Markle, chociaż na początku zdradziła, że jej dziecko urodzi się w kwietniu, to fani książęcej pary spekulują, że dziecko przyjdzie na świat lada dzień. Tradycyjnie płeć dziecka w rodzinie królewskiej jest ujawniona dopiero w dniu porodu.

Księżna Meghan przez przypadek zdradziła PŁEĆ dziecka?

Dwa miesiące temu podczas wizyty w Birkenhead Markle zapytała 11-nastolatkę, jakie imię by wybrała, gdyby urodziła się dziewczynka. Kiedy odpowiedziała, że „Amy”, księżnej bardzo spodobał się ten wybór.

Musimy o tym pomyśleć

– powiedziała Meghan.

Wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje, że księżna Sussex urodzi dziewczynkę. Wczoraj w Dzień Kobiet po raz drugi potwierdziła doniesienia. Podczas panelu dyskusyjnego z feministkami Markle została zapytana, jak się czuje w coraz większym brzuszku.

Bardzo dobrze. To zabawne, bo właśnie żartowałam kilka tygodni temu, gdy zobaczyłam film dokumentalny na Netflixie o feministkach, i jedną z rzeczy, które powiedziały podczas ciąży było: „Czuję, że rośnie we mnie feministka”

– odpowiedziała księżna.

Meghan zdradziła, kiedy urodzi. Koniec spekulacji

Zaraz po tym zdezorientowana zaczęła się tłumaczyć. Powiedziała, że nie ważne czy się urodzi chłopiec, czy dziewczynka, ale wychowa dziecko w duchu walki o równouprawnienie.

To już pewne, że urodzi dziewczynkę?

Meghan Markle
Britain's Meghan, Duchess of Sussex, leaves after an International Women's Day panel discussion at King's College London
Duchess of Sussex at International Women's Day talk