Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają swoje pierwsze dziecko na świecie. Potomek pary ma przyjść na przełomie kwietnie – wszyscy niecierpliwią się, bo zostało naprawdę niewiele czasu. Meghan mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Wykonuje królewskie obowiązki, nie zważając na swój stan. Ostatnio uczestniczyła w wieczornym rozdaniu nagród, gdzie wygłosiła przemówienie i podarowała zwycięzcą statuetki. Teraz okazuje się, że ma kolejne służbowe plany.

Ludzie W SZOKU z powodu KCIUKÓW księżnej Meghan

Meghan w celach służbowych wyjeżdża do Maroka. Wraz z księciem Harrym, para ma udać się na wizytę dyplomatyczną już za dwa tygodnie. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy, które sugerują, że żadna kobieta ciężarna nie powinna wyjeżdżać na tak egzotyczną podróż.

Para ma wylecieć 23 lutego z Londynu i wrócić do domu 25 lutego. Czy tak gwałtowne zmiany ciśnienia mogą wywołać przedwczesny poród?

Książę Harry zażartował z BRZUCHA Meghan. Plotki o poduszce nie ucichną!

Wielu Internautów zauważa, że Kate Middleton będąc w ciąży opuszczała dyplomatyczne spotkania i nie towarzyszyła za każdym razem mężowi. Decyzja Meghan była pochopna? A może księżna z jakiś przyczyn jest zmuszona jechać?

Jest jeszcze jedna teoria – może Meghan nie boi się podróży, bo… udaje ciążę.

Meghan może pożałować tego błędu. Nikt jej tego nie wybaczy

Meghan może pożałować tego błędu. Nikt jej tego nie wybaczy
Meghan może pożałować tego błędu. Nikt jej tego nie wybaczy