Melania Trump zjawiła się na corocznym wydarzeniu „Toys for Tots”, podczas którego wygłosiła przemówienie, porozmawiała z dziećmi, a także wręczyła im świąteczne prezenty. „Toys for Tots” to program prowadzony przez Rezerwę Korpusu Piechoty Morskiej USA, który polega na zbiórce i dostarczeniu zabawek dzieciom, których rodziców nie stać na świąteczne prezenty.

Melania Trump pokazała DEKORACJE świąteczne w Białym Domu. Jest bajkowo!

Melania Trump rozdaje dzieciom prezenty

Nie da się ukryć, że Melania Trump lubi modę i kocha bardzo drogie ubrania i dodatki. Nic dziwnego, że po każdym jej publicznym wystąpieniu wiele osób skupia się na stroju, w jakim się pojawiła. Ceny niektórych jej ubrań bardzo często przyprawiają o zawrót głowy.

Jak podczas spotkania z dziećmi prezentowała się Melania, która sumiennie wykonuje ostatnie obowiązki pierwszej damy USA? Czy jak zwykle zachwyciła swoją stylizacją? Melania wyglądała dość skromnie, jednak bardzo elegancko. Wybrała białe spodnie i golf w kremowym kolorze, na który założyła czarną, dwurzędową kurtkę od Ralpha Laurena. Podkręceniem stylizacji były szpilki w kratkę od Manolo Blahnika, zdaje się ukochanego projektanta butów Melanii.

Można tylko przypuszczać, że nie była to tania stylizacja. Czyli tak, jak lubi Melania.

ZOBACZ TEŻ:

Dieta byłej pierwszej damy i modelki – jak odżywia się Melania Trump? (DIETY GWIAZD)

Melania Trump ma SOBOWTÓRA? Nowe doniesienia w sprawie

Melania Trump w białym golfie

Melania Trump/fot. Reuters/Forum

Melania Trump wygłasza przemówienie

Melania Trump/fot. Reuters/Forum

Melania Trump z dziewczynką

Melania Trump/fot. Reuters/Forum

Melania Trump/fot. Reuters/Forum

Buty Melanii Trump

Melania Trump/fot. Reuters/Forum