Mel Brown (48 l.) ze Spice Girl ujawniła w rozmowie z Brytyjskim The Sun, że przeszła wielki kryzys finansowy po rozstaniu z „agresywnym” byłym mężem Stephenem Belafonte. Piosenkarka i osobistość telewizyjna ujawniła, że zostało jej tylkook. 3500 złotych na życie i „potajemnie robiła zakupy w Lidlu”, aby związać koniec z końcem. W sieci rozpętała się burza komentarzy.

Podrapana Malenie Brown – to wina męża?

Gwiazda powiedziała, że miliony, które zarobiła w Spice Girls, skurczyły się do zaledwie kilkuset funtów po tym, jak w 2018 roku zakończyła związek z Belafontem, którego oskarżyła o znęcanie się fizyczne, emocjonalne i finansowe.

W nowym wywiadzie powiedziała, że robiła zakupy w Lidlu i Costco i przeprowadziła się do domu swojej matki w Leeds, ponosząc wysokie koszty prawne w związku z batalią rozwodową.

W Los Angeles od lat nie kupiłam sama nawet litra mleka. Ale w domu kupowałam hurtowo w Costco i naprawdę wkręciłam się w zakupy w Lidlu, powiedziała The Sun.

Melanie Browne i potajemne zakupy w Lidlu

Melanie Brown wyznała, że przez 5 lat oszczędzała i w tym miesiącu przeprowadziła się do przebudowanego domu w West Yorkshire. Oprócz pracy dla Spice Girls Mel B odbudowała swoją fortunę.

Jak zmieniła się Melanie Brown? [zdjęcia]

Na nowo zdobyła popularność, zdobywając lukratywną pracę w amerykańskich programach telewizyjnych, takich jak amerykańska wersja „Strictly Come Dancing” – „Dancing with the Stars” – oraz będąc sędzią w programie „America’s Got Talent”.Wystąpiła także jako sędzia w brytyjskim programie X Factor, zanim na dobre wróciła do Anglii.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: