Irena Kamińska-Radomska w programie „Projekt Lady” dała się poznać jako surowa i wymagająca mentorka. Irena pokazała uczestniczkom show, że prawdziwa dama to kobieta z niewymuszoną elegancką, która potrafi zachować się w każdej sytuacji. Na Instagramie postanowiła pokazać swoją córkę. Widać, u kogo Dominika podpatrywała stylu.

Irena Kamińska-Radomska o sukni ślubnej Meghan: Nie potrzebowała ozdób!

Mentorka Irena pokazała córkę

Irena Kamińska-Radomska ma ogromną wiedzę na temat zasad etykiety, wystąpień publicznych, czy tego jak ubierać się odpowiednio do okazji. Większe grono fanów zdobyła po wystąpieniu w programie „Projekt Lady”, gdzie uchodziła za znawczynię savoir-vivre i protokołu dyplomatycznego.

WOW! Irena Kamińska-Radomska całkowicie ODMIENIONA na konferencji Projekt Lady

Mentorka prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 53 tys. Internautów. Kamińska-Radomska nieczęsto mówi na temat życia prywatnego, jednak od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy. Pokazywała już na swoim profilu nagranie z wnuczkiem. Tym razem postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała zdjęcie swojej córki Dominiki.

Wygląda jak aniołek, ale charakterna jak cała armia aniołków. To moim zdaniem dobrze, a co Wy o tym sądzicie? – dopytywała się mentorka.

Mentorka Irena zawsze wygląda bardzo elegancko. Jej córka również stawia na taki styl.

Na zdjęciu Dominika ma na sobie białą sukienkę i stylowo naszyjnik z pereł. Ubrała na to kremowy płaszcz. W komentarzach Internauci przyznali, że Dominika to wykapana mama i odziedziczyła po niej nie tylko urodę.

  • Dobro córka ma wymalowane na twarzy.

  • Piękna kobieta.

  • Pani Dominika taka szczęśliwa – czytamy.

A Wy, widzicie podobieństwo?

Dajcie znać w komentarzach.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rozenek już pracuje na planie „Projektu Lady”. Pokazała metamorfozę mentorki Ireny

Irena Kamińska-Radomska o ślubie Meghan i Harry’ego: NIE złamano etykiety!

Małgorzata Rozenek pozuje z Heniem w Meksyku, a fanka pyta: Zbędne kilogramy już zostały zrzucone?