Metamorfoza Marty Grycan (FOTO)
Marta Grycan, synowa lodowego potentata, została niedawno ogłoszona jedną z najlepiej ubranych gwiazd (wiele powie to, kto był w jury: Dawid Woliński, Tomasz Jacyków, Ewelina Radzyńska, Ewa Wojciechowska i Agnieszka Jastrzębska).
Dzięki regularnemu bywaniu na pokazach i “oprawianiu się\” w coraz to śmielsze kreacje, celebrytka-milionerka stała się jednym z ulubionych tematów modowych plotkarzy.
Ona sama dziwi się swojej nagłej popularności:
– Tym, co jest w internecie, raczej się nie przejmuję – powiedziała w rozmowie z Dzień Dobry TVN podczas pokazu Deni Cler. – Dziewczyny dorosły i mogą ze mną bywać. Ja zawsze bywałam w tych samych miejscach, zawsze bywałam na pokazach mody, tylko może trochę bardziej anonimowo i trochę bardziej w cieniu. Teraz trochę bardziej w blasku fleszy, a dziewczyny ze mną.
Tym, którzy też nie rozumieją jej fenomenu, prezentujemy kilka zdjęć. Ta metamorfoza naprawdę może budzić emocje.
Pani Marta bardzo piękna i ponętna kobieta a do tego bardzo ładnie się ubiera
gość, 12-01-12, 12:41 napisał(a):faktycznie budzi emocje….
hehe a skad wiecie, ze Pani Marta sie nie katuje dla takiej sylwetki? ma szerszakosc i tyle, gdyby sie katowala, nie bedzie drobnma. Moze sie katuje zeby miec talie, nie miec sadla na plecach, udach, biodrach wiecej, moze tak sie stara i wyglada juz najlepiej jakmoz,epomyslcie!
oni sie pomylili oceniajac ja jako najlepiej ubraną, fakt ma piekne ubrania same w sobie ale nie oznacza to że pięknie w nich wygląda
spoko wygląda na ostatnim zdjęciu, ma nawet dobrze dobrany strój, który tuszuje jej otyłość i nie przypomina już wieloryba, jak na zdjęciu wcześniej.
masakra, masakra, masakraczy nie ma juz w Polsce pieknych kobiet??? takie musicie pokazywac i promowacmasakra masakra masakra
cycki jak naleśniki
Wiecie jak nazywają się pierwsze lodziary w Polsce ? Grycanki.A tak na poważnie nie każdy lubi się katować dla osiągnięcia ładnej figury i nie każdy musi wyglądać jak miss. Tolerancja to akceptacja ludzi i ich poglądów takimi jakie są . Zresztą każdy ma swój gust i tyle w temacie .Pozdrowienia dla miłych pań Grycanek.
jej idolką jest chyba kozidrak
raz,dwa, trzy świnki trzy! ahhahhaha wypiłam wino i jest wporzo;p
gość, 13-01-12, 03:23 napisał(a):a ja ją lubię! Fajna babka, ma na czym usiąść czym odychać, normalny człowiek, a że ma pieniądze to jeszcze lepiej dla niej. Czy każdy musi być rozmiar 34? co do jej corek to nastolatki jeszcze 16 i 15 lat, tak się wyrobią do 20 że w tedy dopiero żółć zazdrości was zaleje, hahahaNie przeszkadzają mi, weselej jest jakas odmiana, Niezgoda już nie jest sama:)14 -15 LAT A WYGLADAJA NA PUDERNICE PO 30
No niezła przemiana
gość, 13-01-12, 11:19 napisał(a):To jedź na biegun, tam są blond polarne misie. :-Pze skrajności w skrajność…
trzy potworki ani figury ani gustu totalna katastrofa pierwsze co to ten potężny cyc sie rzuca w oczy ohyda ohyda’ tyle jest ładnych kobiet NIESTETY PANIE GRYCAN TO PORAŻKA TOTALNY BRAK WYCZUCIA GUSTU I SMAKU
gość, 13-01-12, 11:11 napisał(a):Ładnie kobitki 🙂 Bardzo dobrze, że bez kompleksów pokazują się na “zalonach”, a w komentarzach obrażają je tylko zazdrosne kostuchy z kościami na wierzchu 🙂 jedna tam już niżej obnażyła swoją sytuacje życiową, cóż Grycanki są piękne i to nimi się ludzie zachwycają, ty kostucho możesz tylko żale w internecie wylewać, i to anonimowo, bo jakbyś stanęła przed nimi to byś w gacie narobiła ze strachu…
gość, 13-01-12, 20:43 napisał(a):na zdjęciu drugim od dołu widać panią Martę ze stojącą po jej prawej stronie córką Wiktorią.Zastanawiam się tak:kim jest osoba po jej prawej stronie?Może jej matkąto starsza jej córka
żoneczka piękna , ale żle ubierana przez idiotów chyba!
na zdjęciu drugim od dołu widać panią Martę ze stojącą po jej prawej stronie córką Wiktorią.Zastanawiam się tak:kim jest osoba po jej prawej stronie?Może jej matką
czasami jest śmieszna, ale jakoś ją lubię 🙂 chyba ma do siebie dystans, to nie jej wina, że teraz się media i plotkarze czepili, była w tych samych miejscach cały czas, jak mówi więc…czyja wina, że jest teraz na topie. chyba nie jej. Bogata była wcześniej
jak dla mnie dzidzia piernik w polskim wydaniu jak widac ilosc pieniedzy nie przeklada sie n agust moze ktos tej kobiecie w koncu powie ze jak ma sie tyle lat co ona i takowa figure jak wszyscy widza neinajszczuplejsza to wypada ubierac sie stosownie do wieku i figury jej kreacje pasuja raczej da 18- latki a nei prawie ryczacej 50. moze wezmei przyklad z geslerowej ktorw swoimi ubraniami tuszuje to czego ma w nadmiarze to by si eprzydalo i gryczance. a corki coz ta z czarnymi wlosami w makijazu i tych strojach wyglada na 30 a ma neispelna 18.
gość, 13-01-12, 00:46 napisał(a):gość, 13-01-12, 00:30 napisał(a):gość, 12-01-12, 21:01 napisał(a):gość, 12-01-12, 19:28 napisał(a):Tak więc nie mam ideału. Może dlatego, że jestem dorosła i odróżniam upodobania od fiksacji. Ty możesz mieć inne zdanie i wpierać mi, żeś już po 30ce, a swojego misia kochasz głęboko i prawdziwie ) o ile się nie przefarbuje). Dla mnie ludzie, którzy muszą mieć szablon, są emocjonalnie niedorozwinięci. Jak to się teraz kulturalnie mówi: “niedojrzali”.Dla mnie emocjonalnie niedorozwinięci są ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować i uszanować ludzkiej odmienności, oraz różnych upodowań innych suwerennych jednostek. Ty zaś ze swoimi poglądami powinnaś wyemigrować do KRLD, szkoda tylko, że idealny dla ciebie kandydat na męża właśnie kopnął w kalendarz, ale może wybierzesz coś dla siebie z jego potomków.Ciekawe, że wspominasz o KRLD. Chyba podświadomie widzisz w tym kraju ojczyznę idealnego partnera dla siebie. 🙂 Tam nie ceni się indywidualności i królują wzorce, szablony:-) Tak więc wybierz się do warszawskiej ambasady i nie zapomnij napisać we wniosku wyjazdowym, że pociągają cię tylko bruneci. 🙂 BTW, produktem takich suwerennych upodobań jak twoje jest lalka Ken. :-PNie trafiłaś, gdyż wpis nt. brunetów nie należał do mnie.To jedź na biegun, tam są blond polarne misie. 😛
Wszystkie panie wyglądają ładnie, może za wyjątkiem tej w warkoczykach, która jest już zbyt puszystka, ale ta czarna Grycanka i matka Grycanka jak najbardziej ok.
Po co tej Pani jest tak pełno wszędzie, to po pierwsze. Po drugie jakoś do niedawna Ich w ogóle nie było widać (już wie dlaczego, patrząc na zdjęcie “różowego ptaka”) a po trzecie jak mają tak dużo kasy to nich jadą gdzieś na wczasy odchudzające, bo tak niby 16-latka w warkoczykach przesadziła w testowaniu Lodów!Czy Mamuśka tego nie widzi??????
Wszystko fajnie i pięknie. Ale kto to jest ta Grycan ? Znana z tego, że jest znana ?
Ładnie kobitki 🙂 Bardzo dobrze, że bez kompleksów pokazują się na “zalonach”, a w komentarzach obrażają je tylko zazdrosne kostuchy z kościami na wierzchu 🙂 jedna tam już niżej obnażyła swoją sytuacje życiową, cóż Grycanki są piękne i to nimi się ludzie zachwycają, ty kostucho możesz tylko żale w internecie wylewać, i to anonimowo, bo jakbyś stanęła przed nimi to byś w gacie narobiła ze strachu…
gość, 13-01-12, 10:37 napisał(a):Wszystko fajnie i pięknie. Ale kto to jest ta Grycan ? Znana z tego, że jest znana ?Nazwisko Tobie nic nie mówi ? W wielu Centrach/Galeriach Handlowych mają lodziarnie czy też stoiska z lodami na gałki, bardzo dobre swoją drogą.
a to z tymi warkoczykami co to jest paskuda straszna i jeszcze wyobsciskane dynie jedne a człowiek ma kompleksy
Więcej tych tłustych lodów nie kupię algida mniej przesłodzona.
powiem tak: widać, że koniecznie chcą zaistnieć, ale czy one czasem nie robią firmie antyreklamy???
gość, 13-01-12, 03:23 napisał(a):a ja ją lubię! Fajna babka, ma na czym usiąść czym odychać, normalny człowiek, a że ma pieniądze to jeszcze lepiej dla niej. Czy każdy musi być rozmiar 34? co do jej corek to nastolatki jeszcze 16 i 15 lat, tak się wyrobią do 20 że w tedy dopiero żółć zazdrości was zaleje, hahahaNie przeszkadzają mi, weselej jest jakas odmiana, Niezgoda już nie jest sama:)Dlaczego rozmiar 34 ? Z skrajności w skrajność, bez sensu. Są jeszcze takie rozmiary jak 38-42 . Ja też lubię jak kobiety mają na czym usiąść, ale wole typu J.Lo, Beyonce, Rihanny czy Shakiry – okrągłe, seksowne , zadbane a nie spasłe jak Panie powyżej.
gość, 12-01-12, 17:18 napisał(a):Ale musi płacić, że tak ją codziennie na każdym portalu pokazują…też tak pomyślałam
Rewelacyjna na ostatnim zdjęciu. Świetnie dobrane ciuchy.
gość, 12-01-12, 23:55 napisał(a):Wczoraj byłam w Silesii i zobaczyłam ich stoisko z lodami i napis GRYCAN.Od razu mi się te pasztety przypominały i odechciało mi się lodów. Dobry sposób na dietę, kiepski dla ich interesów.Ja miałam dokładnie to samo w Bonarce!
gość, 13-01-12, 00:30 napisał(a):gość, 12-01-12, 21:01 napisał(a):gość, 12-01-12, 19:28 napisał(a):Tak więc nie mam ideału. Może dlatego, że jestem dorosła i odróżniam upodobania od fiksacji. Ty możesz mieć inne zdanie i wpierać mi, żeś już po 30ce, a swojego misia kochasz głęboko i prawdziwie ) o ile się nie przefarbuje). Dla mnie ludzie, którzy muszą mieć szablon, są emocjonalnie niedorozwinięci. Jak to się teraz kulturalnie mówi: “niedojrzali”.Dla mnie emocjonalnie niedorozwinięci są ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować i uszanować ludzkiej odmienności, oraz różnych upodowań innych suwerennych jednostek. Ty zaś ze swoimi poglądami powinnaś wyemigrować do KRLD, szkoda tylko, że idealny dla ciebie kandydat na męża właśnie kopnął w kalendarz, ale może wybierzesz coś dla siebie z jego potomków.Ciekawe, że wspominasz o KRLD. Chyba podświadomie widzisz w tym kraju ojczyznę idealnego partnera dla siebie. 🙂 Tam nie ceni się indywidualności i królują wzorce, szablony:-) Tak więc wybierz się do warszawskiej ambasady i nie zapomnij napisać we wniosku wyjazdowym, że pociągają cię tylko bruneci. 🙂 BTW, produktem takich suwerennych upodobań jak twoje jest lalka Ken. :-PNie trafiłaś, gdyż wpis nt. brunetów nie należał do mnie.
gość, 12-01-12, 21:01 napisał(a):gość, 12-01-12, 19:28 napisał(a):Tak więc nie mam ideału. Może dlatego, że jestem dorosła i odróżniam upodobania od fiksacji. Ty możesz mieć inne zdanie i wpierać mi, żeś już po 30ce, a swojego misia kochasz głęboko i prawdziwie ) o ile się nie przefarbuje). Dla mnie ludzie, którzy muszą mieć szablon, są emocjonalnie niedorozwinięci. Jak to się teraz kulturalnie mówi: “niedojrzali”.Dla mnie emocjonalnie niedorozwinięci są ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować i uszanować ludzkiej odmienności, oraz różnych upodowań innych suwerennych jednostek. Ty zaś ze swoimi poglądami powinnaś wyemigrować do KRLD, szkoda tylko, że idealny dla ciebie kandydat na męża właśnie kopnął w kalendarz, ale może wybierzesz coś dla siebie z jego potomków.Ciekawe, że wspominasz o KRLD. Chyba podświadomie widzisz w tym kraju ojczyznę idealnego partnera dla siebie. 🙂 Tam nie ceni się indywidualności i królują wzorce, szablony:-) Tak więc wybierz się do warszawskiej ambasady i nie zapomnij napisać we wniosku wyjazdowym, że pociągają cię tylko bruneci. 🙂 BTW, produktem takich suwerennych upodobań jak twoje jest lalka Ken. 😛
a ja ją lubię! Fajna babka, ma na czym usiąść czym odychać, normalny człowiek, a że ma pieniądze to jeszcze lepiej dla niej. Czy każdy musi być rozmiar 34? co do jej corek to nastolatki jeszcze 16 i 15 lat, tak się wyrobią do 20 że w tedy dopiero żółć zazdrości was zaleje, hahahaNie przeszkadzają mi, weselej jest jakas odmiana, Niezgoda już nie jest sama:)
mama na serio wyglada ok, niech tylko rajstopy zmnieni!
zawsze tragicznie
gość, 12-01-12, 21:51 napisał(a):gość12-01-12, 21:37, Ocena: 0 +/- cytujmoże mają skłonności do tycia to genetyczne albo jak się ma fabrykę lodów to żal nie spróbować nowego smaku 🙂 a tak serio jakby schudły to naprawdę byłyby z nich laski bo mają ciekawą urodę ciemne włosy, karnacja i oczyHaha, jak przeczytałam początek Twojego komentarza to od razu pomyślałam, że ta “genetyczna skłonność do tycia” to inna nazwa lodów czekoladowych 😀 Też bym pewnie tyła, gdybym była dziedziczką potentata lodowego; ale bez przesady, powyżej pewnego rozmiaru nie wygląda się już za ciekawie. Myślę, że dziewczyny fajnie by wyglądały w okolicach rozmiaru 40 – wciąż nie byłyby wychudzone, ale od razu zmieniłyby im się rysy twarzy 🙂
matka zrobiła sobie biust! ale teraz przynajmniej nie wisi jak dwa naleśniczory :))
gość, 12-01-12, 21:37 napisał(a):A mnie robi się smutno gdy widzę, że młode dziewczyny potrafią się tak zapuścić. OK, wiadomo, każdy jest inny, nie ma przymusu bycia chudym, bla bla, ale bez przesady – co innego nadwaga, a co innego tak duża otyłość. Młodą dziewczynę takie zwały tłuszczu strasznie postarzają; te dwie córki wyglądają jak stateczne ciotki, trudno uwierzyć, że jedna z nich ma 16 lat! Wyglądają strasznie staro. A szkoda – ta po prawej ma ciekawą buzię, tak jak to ktoś poniżej zauważył – gdyby trochę schudła to mogłaby naprawdę fajnie wyglądać. A tak to nie widać rysów twarzy, tylko wielkie pyzy.ta po lewej też moze by uszła, gdyby nie te wielgachne puce.
“Szyk a la Doda” , ha ha
i smieszno i straszno pytanie mam – gwiazda czego jest ta pani ? bo ze gwiazda plotkarskich portali , ktore biora kase za pisanie o niej to by sie nawet zgadzalo
Byli na tej samej imprezie co Doda. Grycan wiezie Dodę rozpieprzając kosz na śmieci !!!
gość12-01-12, 19:59, Ocena: 0 +/- cytujgość, 12-01-12, 19:14 napisał(a):gość12-01-12, 18:38, Ocena: 0 +/- cytujgość, 12-01-12, 18:24 napisał(a):gość12-01-12, 17:01, Ocena: 0 +/- cytujkobieto zmień stylistkę, lub ją zatrudnij, jak sama te koszmary sobie wybieraszwłaśnie że teraz grycanki zaliczyłabym do najlepiej ubranych w polsce sukienki herve , ciuchy od MCQ kazdy im ich moze pozazdrosic nawet nie wiele polskich gwiazd na to stac tyko zeby jeszcze schudly i bomba!i co z tego? sa laski, co ubieraja sie w second-handach i wygladaja o niebo lepiej w ciuchach niz panny grycanki w ciuchach od projektantow mody. niestety stylu i dobrego gustu nie kupisz za zadne pieniadze!chciałabym znaleźć takie ciuchy w sh …Ale figury u żadnego projektanta nie kupią… A prawda jest taka, że szczupła dziewczyna nawet w sukience z sieciówki wygląda ślicznie. Te panie nie maja czego szukac w zwykłych sklepach, bo tam rozmiary kończą się na 42. Pewnie ta młoda chciałaby kiedyś wejśc do sklepu z ubraniami dla nastolatek i cos sobie kupić, jak jej rówieśnice…Dowartościowuje się, pokazując się na portalach w sukienkach od projektantów, a wieczorem płacze w poduszkę, że nie moze nosić takich ubrań, jak inne nastolatki w jej wieku. Może i masz rację ale była mowa nie o FIGURZE tylko o ciuchach.
gość12-01-12, 21:37, Ocena: 0 +/- cytujA mnie robi się smutno gdy widzę, że młode dziewczyny potrafią się tak zapuścić. OK, wiadomo, każdy jest inny, nie ma przymusu bycia chudym, bla bla, ale bez przesady – co innego nadwaga, a co innego tak duża otyłość. Młodą dziewczynę takie zwały tłuszczu strasznie postarzają; te dwie córki wyglądają jak stateczne ciotki, trudno uwierzyć, że jedna z nich ma 16 lat! Wyglądają strasznie staro. A szkoda – ta po prawej ma ciekawą buzię, tak jak to ktoś poniżej zauważył – gdyby trochę schudła to mogłaby naprawdę fajnie wyglądać. A tak to nie widać rysów twarzy, tylko wielkie pyzy. może mają skłonności do tycia to genetyczne albo jak się ma fabrykę lodów to żal nie spróbować nowego smaku 🙂 a tak serio jakby schudły to naprawdę byłyby z nich laski bo mają ciekawą urodę ciemne włosy, karnacja i oczy
MATKA WYGLĄDA NAJLEPIEJ
A mnie robi się smutno gdy widzę, że młode dziewczyny potrafią się tak zapuścić. OK, wiadomo, każdy jest inny, nie ma przymusu bycia chudym, bla bla, ale bez przesady – co innego nadwaga, a co innego tak duża otyłość. Młodą dziewczynę takie zwały tłuszczu strasznie postarzają; te dwie córki wyglądają jak stateczne ciotki, trudno uwierzyć, że jedna z nich ma 16 lat! Wyglądają strasznie staro. A szkoda – ta po prawej ma ciekawą buzię, tak jak to ktoś poniżej zauważył – gdyby trochę schudła to mogłaby naprawdę fajnie wyglądać. A tak to nie widać rysów twarzy, tylko wielkie pyzy.
gość, 12-01-12, 16:11 napisał(a):gość, 12-01-12, 16:04 napisał(a):gość, 12-01-12, 14:12 napisał(a):Ehh, wy sobie nawet nie wyobrażacie w tych Waszych nastoletnich główkach, jak wielu wielbicieli mają kobiety o wyglądzie pani Marty 🙂 pulchne, emanujące pewnością siebie i kobieco ubrane. I nie mam na myśli tutaj Waszych 15-letnich chłopaków, którzy prosili Was o chodzenie 😉 bo z reguły są to panowie nieco starsi, od 25- … lat wzwyż. Nie wszyscy oczywiście, ale TAKI rodzaj grubasek naprawdę ma duże powodzenie 🙂 Wśród zboli na pewno. Na różnych czatach internetowych faktycznie pojawiają się panowe od 25 lat wzwyż, najczęściej z nickami LUBIE_PUSZYSTE albo SZUKAM_Z_GRUBYMI_UDAMI. A jak dowiadują się, że pani nie tylko gruba, ale po 40ce, to już w ogóle szał pał! Mnie by to raczej żenowało, no ale jakie idolki, tacy wielbiciele.Dlaczego nazywasz ich zbokami ? Podobają im się takie a nie inne kobiety i nic się na to nie poradzi. Co do tych nicków to chyba dobrze, że z góry piszą kogo szukają. Wiele kobiet na czatach pewnie odejmuje sobie kilka cm w obwodach i kg wagi, a tak wiedzą komu się spodobają mimo, że noszą rozmiar XXLNa portalach randkowych czy stronach porno są kategorie filmów typu “puszyste”, ”bbw” (big beautiful women), itp. a jakoś kategorii typu ”wychudzone” lub ”seksowne szkieleciki” nie ma 😉 więc śmiem twierdzić, że kobiety z nadwagą mają więcej wielbicieli, niż kobiety naprawdę chude, z widocznymi koścmi itp. Zapewne najwięcej wielbicieli mają te szczupłe z fajnym dużym biustem, ale wielbiciele grubych TEŻ istnieją i zapewne są wśród was (tylko się być może nie przyznają). Zaraz mnie pewnie zjadą, że podałam przykład ze stronami erotycznymi 😉 ale prawda jest taka że każdy facet rzadziej lub częściej je ogląda, albo zajrzał chociaż raz. Wiadomo, że każda woli myśleć : ”mój nie ogląda!!!!!”
gość, 12-01-12, 19:28 napisał(a):Tak więc nie mam ideału. Może dlatego, że jestem dorosła i odróżniam upodobania od fiksacji. Ty możesz mieć inne zdanie i wpierać mi, żeś już po 30ce, a swojego misia kochasz głęboko i prawdziwie ) o ile się nie przefarbuje). Dla mnie ludzie, którzy muszą mieć szablon, są emocjonalnie niedorozwinięci. Jak to się teraz kulturalnie mówi: “niedojrzali”.Dla mnie emocjonalnie niedorozwinięci są ludzie, którzy nie potrafią zaakceptować i uszanować ludzkiej odmienności, oraz różnych upodowań innych suwerennych jednostek. Ty zaś ze swoimi poglądami powinnaś wyemigrować do KRLD, szkoda tylko, że idealny dla ciebie kandydat na męża właśnie kopnął w kalendarz, ale może wybierzesz coś dla siebie z jego potomków.