Aktorska para, Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones, obchodziła dziś wspólne urodziny. Z tej okazji małżonkowie postanowili podzielić się ze światem wzajemnymi życzeniami na swoich kontach na Instagramie.

Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones obchodzą wspólne urodziny

Michael Douglas, który skończył dziś 79. lat, podzielił się na Instagramie uroczym zdjęciem, na którym całuje w czoło swoją ukochaną Catherine, która właśnie skończyła 54 lata. W swoim wpisie napisał:

„Życzę Ci, moja droga, nie tylko wspaniałego nowego roku, ale też bardzo szczęśliwych urodzin! Całą swoją miłość, Michael ❤️ @catherinezetajones”.

Cannes 2023: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones Z CÓRKĄ brylują na czerwonym dywanie!

Ale to jeszcze nie koniec emocji! Catherine Zeta-Jones postanowiła także podzielić się swoim uczuciem do męża. Na Instagramie opublikowała czarno-białą prezentację zdjęć Michaela, które pokazują go na przestrzeni lat. W tle słychać był znany przebój Elvisa Presleya „Fever”. W prezentacji znalazły się także zdjęcia Michaela jako chłopca z jego zmarłym ojcem, Kirkiem Douglasem, oraz zdjęcia pary z ich dorosłymi dziećmi, synem Dylanem i córką Carys.

Dla tych, którzy nie wiedzą, para ta spotkała się po raz pierwszy na Festiwalu Filmowym w Deauville w 1998 roku. To był punkt zwrotny w ich życiach. Wówczas Douglas promował swój film „Doskonałe Morderstwo”, a Zeta-Jones „Maskę Zorro”. To właśnie wtedy zaczęła się ta niezwykła historia miłosna.

Cannes 2023: Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones Z CÓRKĄ brylują na czerwonym dywanie!

Po zaręczynach w Aspen w Kolorado, para powitała na świecie swojego syna Dylana w 2000 roku, a rok później zorganizowała bajkowy ślub w Plaza Hotel w Nowym Jorku. Ich miłość tylko się umacniała, a drugie dziecko, córka Carys, przyszło na świat w 2003 roku.