Catherine Zeta-Jones i jej mąż Michael Douglas mimo długiego małżeńskiego stażu nadal „randkują”. Wczorajszy wieczór para aktorów spędziła w słynnej restauracji Craig’s w Hollywood.

Catherine Zeta-Jones na randce z Michaelem Douglasem

52-letnia Zeta-Jones założyła wzorzystą sukienkę i letnie espadryle. Z kolei jej 77 -letni mąż ubrał klasyczny czarny garnitur i niebieską koszulę.

Mimo 22 lat razem Catherine i Michael rzadko są widywani wspólnie. Ani jedno, ani drugie nie poszukuje atencji mediów i fotoreporterów. Nie mniej jednak w ubiegłym miesiącu Zeta-Jones zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie śpiącego Michaela z psem, pisząc: „Gratuluję mojemu mężowi za nominację do nagrody SAG”.

51-letnia Catherine Zeta-Jones ćwiczy jogę na jachcie

Michael miał nadzieję zdobyć nagrodę za swój występ w The Kominsky Method podczas lutowej ceremonii. Mimo nominacji w dwóch kategoriach nie zabrał  jednak do domu żadnych nagród.

Mimo że nie wygrał, Michael zaznaczył mocno swoją obecność, podkreślając swoje wsparcie dla Ukrainy.

Tak Michael Douglas i Lady Gaga wspierają Ukrainę

Catherine publikując zdjęcie Michaela na rozdaniu nagród dla swoich czterech milionów obserwujących, także odniosła się do trwającego konfliktu:

Jestem taka dumna z mojego męża nominowanego do SAG. Zwróćcie uwagę na poszetkę w kolorze ukraińskiej flagi. Pamiętajmy o narodzie ukraińskim w naszych modlitwach. #westandwithukraine – podpisała pod zdjęciem.

Credit line: Shotgetter / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

redit line: Shotgetter / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

/ Forum

, Credit line: twoeyephotos/MEGA / The Mega Agency / Forum

, Credit line: twoeyephotos/MEGA / The Mega Agency / Forum