51-letnia Catherine Zeta-Jones zachwyciła wrzucając krótki filmik na Instagrama, na którym ćwiczy jogę na pokładzie jachtu. Gwiazda i małżonka Michaela Douglasa (od 21 lat!) miała na sonie seksowny jednoczęściowy kostium kąpielowy bez pleców.

Catherine Zeta-Jones świętuje rocznicę ślubu. Pokazała stare zdjęcia

Zdobywczyni Oscara pokazuje swoje imponujące umiejętności i kondycję. 51-letnia aktorka z łatwością wykonywała bardzo wymagające pozy, takie jak deska czy poza psa z głową w dół. Gwiazda w czarnym stroju kąpielowym imponuje nie tylko znajomością jogi, ale i… doskonałą figurą. Piękne nogi i ani grama zbędnego tłuszczu. Filmik wyświetlono już ponad 1 milion razy.

Gwiazda „Chicago” spędza aktualnie boski i jakże luksusowy urlop na jachcie u wybrzeży Włoch, z którego wrzuca dużo zdjęć i filmików. Catherine Zeta-Jones pokazuje swoje aktywności. Oprócz jogi aktorka spędza dużo czasu na pływaniu i spacerach. Duży nacisk stawia na aktywność fizyczną, która według niej jest odpowiedzialna za dobre samopoczucie i wygląd.

14-letnia córka Catherine Zeta-Jones, Carys Zeta, wyrasta na prawdziwą piękność

Pod jej filmikiem i zdjęciami 51-latki można przeczytać mnóstwo pozytywnych komentarzy, nie tylko od sławnych znajomych. Internauci zachwycają się jej doskonałym ciałem i energią. W komentarzach można przeczytać, „o, wow!”, „jaka sexy”, „niesamowite ciało”, „bogini”…