Michał Koterski rok temu musiał sporo przytyć do roli Edwarda Gierka w filmie „Gierek”. Po nagraniach do filmu przyznał, że jest mu bardzo ciężko schudnąć. Teraz miał poważny powód, aby zabrać się za siebie.

Michał Koterski w filmie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”

Marcela Leszczak potwierdza ROZSTANIE z Michałem Koterskim

Michał Koterski dostał główną rolę w kolnym filmie „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle”. Dla tej produkcji musiał przejść ogromną metamorfozę.

To nie tylko fizyczne metamorfozy, gdzie po roli Wajchy przytyłem do roli Gierka 20 kg , a potem, żeby znowu stać się wysportowanym Komarem, schudłem 21 kg. To przede wszystkim mozolne nakładanie na siebie przez miesiące każdej z tych postaci. A potem pozbywanie się jej i powrót do rzeczywistości i do samego siebie – zdradził Koterski.

Aktor dzisiaj pochwalił się kolejnym zdjęciem z planu. Tym razem z Agnieszką Więdłochą. Pozują przy słynnym hotelu Sofitel obok zabytkowego samochodu. Charakteryzacja zwróciła uwagę wielu internautów, aż ciężko poznać aktorów.

Michael Koterski & Agnes Wiedlocha in the new GlobalStudio film production „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle” … with a guest star Sebastian Stankiewicz as a mysterious Don Pedro – napisał Michał.

Internauta zapytał Marcelę Leszczak o wysokość alimentów od Miśka Koterskiego. Odpowiedziała!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał Koterski (@misiekkoterski)

  • Boscy🔥 Misiek wąs wymiata a Agnieszka ma przeboskie klapy
  • Zajefajna fotka
  • O stary, ale masz outfit! 🙌🔥Wiem kto zagra Andrzeja Zauche.
  • Wyglądzie jak milion dolarów – piszą internauci.
Michał Koterski na ściance

Michał Koterski/fot. AKPA

Michał Koterski jako Edward Gierek

Michał Koterski jako Edward Gierek, fot. Magdalena Zych / Global Studio