Michał Szpak (28 l.) w najnowszym wywiadzie z Galą szczerze wypowiedział się na temat relacji z mężczyznami i kobietami. Jak wiadomo, wokalista wyróżnia się swoim wyglądem, który wydaje się być kontrowersyjny i dość specyficzny. Jak to wygląda z Michała perspektywy?

Grzegorz Hyży BOI się Szpaka? Michał powiedział, co o tym myśli


Ludzie wciąż patrzą na mnie przez pryzmat mojego wizerunku: długich włosów, pomalowanych paznokci. Tworzy to wielką barierę. I o ile kobiety potrafią to sobie wytłumaczyć i nie przeszkadza im to tak bardzo, o tyle mężczyźni podchodzą do tego z bardzo dużym dystansem. Trochę mi to przeszkadza. Zazwyczaj jest tak, że kiedy wymienimy pierwsze zdania, słyszę: „Boże, przecież ty jesteś normalnym facetem”. Kobiety mają łatwiej. Faceci, jeśli są facetami, też mają łatwiej. Ale jeśli ktoś stoi w takim metroseksualnym świetle, to już zaczyna się problem. Na szczęście czuję, że ludzie w Polsce naprawdę się zmieniają

– tłumaczy dla Gali.

Michał później wyjaśnił, że lubi towarzystwo zarówno kobiet jak i mężczyzn:


Przy kobietach czuję się bardziej zrozumiany. To na pewno. Kobiety są ciepłe, empatyczne. Ale towarzystwo mężczyzn też lubię, jest inne. No, faceci są tacy… Faceci są do imprezowania. Faceci są do tego, żeby móc się zresetować i zapomnieć.

– tłumaczy

Markowska o zdjęciach topless na plaży: Powinnam z tym iść do SĄDU!

Michał nie ukrywa, że szuka prawdziwej miłości. Liczymy na to, że w końcu ją znajdzie!

Michał Szpak SZCZERZE o relacji z mężczyznami i kobietami!

Michał Szpak SZCZERZE o relacji z mężczyznami i kobietami!
Michał Szpak SZCZERZE o relacji z mężczyznami i kobietami!