Michelle Pfeiffer (65 l.)  pokazała swoje naturalne piękno, pozując bez makijażu na swoim najnowszym selfie na Instagramie. Aktorka wciąż prezentuje się pięknie!

Michelle Pfeiffer wyglądała oszałamiająco w beżowym płaszczu z czarnym topem pod spodem, a jej blond włosy opadały luźno na ramiona, „Szczęśliwej wiosny wszystkim!” – podpisała najnowsze zdjęcie.

Michelle Pfeiffer, Stallone i Costner na jednej imprezie. Stara gwardia!

W sieci pojawiły się komentarze, że aktorka wygląda równie fantastycznie, jak w latach 80. i 90., kiedy to była u szczytu kariery.

Piękna 65-letnia

Gwiazda filmowa ujawniła, że jej sekretem utrzymania szczupłej sylwetki jest dieta i ćwiczenia. Aktorka jest weganką, chociaż miała też „fazę” na popularną przed laty dietę „paleo”. Zaś jej aktywność fizyczna składa się z pilatesu, jogi i biegania.

Michelle Pfeiffer coraz piękniejsza?

Michelle Pfeiffer jest w jednym z najdłuższych związków w Hollywood. Michelle Pfeiffer jej mąż David E. Kelley, który wyprodukował serial „Wielkie kłamstewka” czy słynną „Ally McBeal”, obchodzili  niedawno 30. rocznicę ślubu. Para poznała się przez przypadek na imprezie u wspólnych znajomych.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: