Michelle Williams chce zrobić sobie przerwę

michelle-williams-14-R1 michelle-williams-14-R1

Michelle Williams zdradziła, że zamierza zrobić sobie na pewien czas przerwę w karierze.

Rozmawiając z dziennikarzami na gali Screen Actors Guild Awards powiedziała:

– Chcę wrócić do bycia mamą.

To byłby na pewno zasłużony odpoczynek – aktorka była w zeszłym roku nominowana do Oskara w kategorii Najlepsza Aktorka za rolę w Blue Valentine, zaś w tym roku otrzymała nominację za film My Week with Marilyn w tej samej kategorii.

Niedawno ukończyła też pracę nad filmem Oz: The Great and Powerful, w którym wciela się w postać Glindy, dobrej czarownicy. Film wejdzie na ekrany w 2013 roku.

Aktorka ma 6-letnią córeczkę Matildę Rose ze zmarłym aktorem Heathem Ledgerem.

– Nawet gdy pracuję, wciąż o niej myślę i pod koniec dnia nie mogę się doczekać, by do niej wrócić. Wychowywanie córki to mój absolutny priorytet. Wszystko, co robię, robię po to, by uczynić świat Matildy szczęśliwym i bezpiecznym – mówi szczęśliwa mama.

\"Michelle

 
16 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Nie wiem jak można porównywać tą piekną , subtelną i utalentowana aktorkę, która darzyła Heatha prawdziwym uczuciem, do Alicji Bachledy , na prawdę tego nigdy nie zrozumiem. Jeżeli nie widziałaś filmu ” My week with Marilyn” to radzę jak najszybciej to nadrobić, wtedy z pewnością zmienisz zdanie..

e słabo, myślałam, że chce zrobić przerwę między zębami…

gość, 31-01-12, 23:09 napisał(a):Zrozbiłą karierę, w odróżnieniu od Alicji Bachledy, której ten numer nie wyszedł. Ael prawda jest taka, że Michelle jest dzieki temu dziecku w pierwszej lidze. w pierwszej lidze? Mój tydzień z Marilyn to jeden z jej nie wielu filmów, które było “stać” na taką reklamę jak teraz ma ta produkcja. grywa w filmach niezależnych, praktycznie za darmo bo te filmy nie przynoszą takich zysków jak Zmierzch itp.

w katowickim Heliosie będzie specjalna premiera Marilyn, z kolekcjami i fanami

w Blue Valentine była prześliczna. dobra utalentowana aktorka

Zrozbiłą karierę, w odróżnieniu od Alicji Bachledy, której ten numer nie wyszedł. Ael prawda jest taka, że Michelle jest dzieki temu dziecku w pierwszej lidze.

gość, 31-01-12, 20:36 napisał(a):gość, 31-01-12, 11:24 napisał(a):gość, 31-01-12, 10:45 napisał(a):lubię ją, ale bycie matką to nie hobby do którego się “wraca”, matką się jest na cały etat.a czy ona powiedziala, że to hobby? naucz sie czytac ze zrozumieniemto ty sienaucz czytać ze zrozumieniem idiotko!!! Serio? Nikt juz nie potrafi rozmawiac z odrobina szacunku?Do pierwszej komentatorki – czytaj w kontekscie i bierz pod uwage braki w tlumaczeniu. Ona robi przerwe by byc pelnoetatowa mama – czyli wraca do bycia ”mama w domu” a nie mama ktora ma prace poza domem. Ona ma ten luksus ze ja stac na to by niepracowac przez jakis czas. Wiele matek na to nie stac, ale nie mozna w zadnym wypadku sugerowac ze gdy pracujesz poza domem nie jestes pelnoetatowa matka.

gość, 31-01-12, 11:24 napisał(a):gość, 31-01-12, 10:45 napisał(a):lubię ją, ale bycie matką to nie hobby do którego się “wraca”, matką się jest na cały etat.a czy ona powiedziala, że to hobby? naucz sie czytac ze zrozumieniemto ty sienaucz czytać ze zrozumieniem idiotko!!!

to ta co grala te puszczalska z w tym serialu.. nie pamietam tytulu.. aaa.. jezioro marzen?

Polecam Wam film “Mój tydzień z Marilyn”. Michelle była świetna i zasługuje na Oscara! Weźcie ze sobą do kina chusteczki, oczy się na tym filmie strasznie pocą 😛

bardzo ją lubię i cieszę się, że udało jej się wybić na młodzieżowym serialu i pokazać prawdziwy talent 🙂 w przeciwieństwie do Jessici Biel, która się wybiła i nic poza tym 😉

Też ją lubię. Taka sympatyczna, “normalna” jak to się mówi

gość, 31-01-12, 10:45 napisał(a):lubię ją, ale bycie matką to nie hobby do którego się “wraca”, matką się jest na cały etat.a czy ona powiedziala, że to hobby? naucz sie czytac ze zrozumieniem

lubię ją, ale bycie matką to nie hobby do którego się “wraca”, matką się jest na cały etat.

bardzo ją lubię i szanuje jako aktorkę:) po raz pierwszy ją zobaczyłam w serialu Jezioro Marzeń 🙂 trzymam za nią kciuki:)

I ja ją lubię. Michaelle jest sympatyczną osobą i dobrą aktorką. Wybieram się na Marilyn.