Mick Jagger (77 l.) jest wokalistą legendarnego już zespołu, The Rolling Stones. Jagger przez lata zapisał się w historii show-biznesu. Jako ikona brytyjskiego rocka, życie Micka Jaggera było pełne szalonych koncertów, imprez do rana, alkoholu i skandali. Teraz, po latach wyszły na jaw nowe fakty na temat życia legendarnego wokalisty. Został oskarżony o uwiedzenie nastolatki!

Mick Jagger musi zrezygnować z trasy koncertowej. Co się stało?

Mick Jagger oskarżony o uwiedzenie nieletniej

Mick Jagger w przeszłości podobno miał romans z 15-letnią dziewczyną. Pokrzywdzona po latach wyjawiła fakty na temat tej znajomości. Kobieta przyznała się dopiero teraz, gdyż jak twierdziła – nigdy nie chciała zaskoczyć muzykowi, zdradzając do czego doszło między nią a popularnym wokalistą.

Życie Micka Jagger’a to rock`n`roll w czystej postaci. Przez długo czas mówiło się o uzależnieniu muzyka od seksu. Plotkowano, że Jagger w swoim życiu spał z 4 tysiącami kobiet! Mick na przestrzeni lat był zawikłany w wiele afer: były afery narkotykowe, ale również te – związane z seksem.

W 1977 r. Mick Jagger miał uwieść 15-letnią Rae Dawn. Teraz aktorka jest już dorosłą kobietą i postanowiła rzucić światło na to, jaką osobą był w przeszłości wokalista. Jagger nigdy nie zapytał się aktorki ile ma lat.

Nigdy nie zapytał mnie o wiek, nigdy mu tego nie zdradziłam. Pamiętam, że był bardzo uroczy. Pomyślałam, że jest wspaniały. Według mnie nie był jakoś dużo starszy. Miał 33 lata – wyznała Dawn.

Wiele już napisano o licznych partnerkach seksualnych gwiazd rocka. Nie inaczej było z Mick’em Jaggerem. Dawn poznała wokalistę w podróży do Nowego Jorku. Kobieta planowała w tym mieście rozpocząć karierę z modelingiem. Rae Dawn razem z Mick’em spędziła dwa dni, po czym ich drogi się rozeszły. Kobieta ten czas wspomina dobrze, jednak zdradziła ze Jagger już wtedy był osobą zadufaną i zapatrzoną w siebie. 

To nie była zła rzecz. Było świetnie. Pełen rock’n’roll. Nie zmusił mnie do niczego, czego bym nie chciała. Jednak był bardzo próżny, ciągle patrzył w lustro – dodaje.

Wokalista The Rolling Stones – Mick Jagger na Instagramie:

View this post on Instagram

Enjoying the sunshine

A post shared by Mick Jagger (@mickjagger) on

View this post on Instagram

Sunday afternoon jam

A post shared by Mick Jagger (@mickjagger) on

Lubicie The Rolling Stones?

Wiedzieliście, że Jagger był takim amantem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Harry Styles jest nie do poznania! Wygląda jak Mick Jagger

72-letni Mick Jagger ponownie zostanie ojcem! Kim jest matka dziecka?

Czy Georgia May Jagger pozbędzie się swojej diastemy?