Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu „M jak miłość”, w którym grali parę. Potem pomiędzy aktorami zaiskrzyło w prywatnym życiu i przez kilka lat tworzyli piękny związek.

Mikołaj Roznerski oświadczy się Adrianie Kalskiej? Wszystko na to wskazuje

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska znowu razem?

Para nie należała do osób, które chętnie opowiadają o swoim życiu uczuciowym. Natomiast co jakiś czas pojawiały się plotki o zaręczynach, czy kryzysie w ich związku. Podobno Mikołaj Roznerski poprosił ukochaną o rękę podczas wycieczki do Włoch.

O NIE! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska się rozstali

Aż nagle w połowie stycznia 2022 roku para się rozstała. Adriana Kalska postanowiła szybko rozwiać wątpliwości, informując fanów na swoim Instagramie o rozstaniu:

Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nada będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności  – oświadczyła aktorka na swoim Instagramie.

Teraz znów pojawiły się plotki na temat Roznerskiego i Kalskiej. Aktorzy Nowy Rok spędzili na egzotycznej plaży, obydwoje opublikowali zdjęcia z urlopu na swoich Instagramach. Adriana oznaczyła lokalizacje Dominikana, a Mikołaj nie zdradził, gdzie dokładnie przebywał. Czy to niedziwne?

Mikołaj Roznerski ZDENERWOWAŁ się pytaniem o plotki na temat jego i Adriany Kalskiej (VIDEO)

Natomiast podkreślamy, są to tylko przypuszczenia, tym bardziej że Mikołaj Roznerski już na początku roku wrzucał posty z Polski.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na ściance

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/fot. AKPA

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w Opolu

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska/fot. AKPA