Miley Cyrus (27 l.) rozkwita w nowym związku. W grudniu odbyła się ostatnia rozprawa rozwodowa Cyrus i jej byłego męża Liama Hemswortha. Wokalistka wydaje się tym zupełnie nie przejmować, zdecydowanie zamknęła ten etap w swoim życiu. Jest szczęśliwa w związku z 4 lata młodszym Cody’m Simpsonem. Miley pokazała się w seksownej stylizacji, ale nie jesteśmy przekonani – czy nadaje się na Walentynki.

Miley Cyrus powinna nosić TAKIE jeansy cały czas. Ma w nich nogi jak modelka! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus w rockowej stylizacji i skórzanych spodniach

Miley pokazała pazura na ulicach Nowego Jorku. Tego dnia temperatura nie rozpieszczała, ale Cyrus zdecydowanie ją podniosła pokazując się w gorącym zestawie.

Miley Cyrus i Cody Simpson wypoczywają na plaży w MALIBU. Nie szczędzą sobie uczuć

Cyrus tego dnia dała się sfotografować w odważnej, rockowej stylizacji. Miley zazwyczaj wybiera stonowane zestawy, można powiedzieć, że jest królową wygodnych a przy tym casualowych look’ów. Tym razem zaprezentowała się z innej strony. Wokalistka założyła prosty, biały T-shirt spod którego prześwitywał jej sutki.

Cyrus słynie z tego, że często zapomina o założeniu stanika. W zupełności to rozumiemy – wygoda przede wszystkim 🙂

OMG! Miley Cyrus w TEJ FRYZURZE wygląda jak pani po pięćdziesiątce! (ZDJĘCIA)

Do stonowanej góry Cyrus ubrała skórzane spodnie w kolorze czerwonym od Diora. Taki krój jest przeznaczony dla osób o szczupłych i długich nogach, Miley jest szczęśliwą posiadaczką takiej figury. Spodnie podkreśliła ubierając szpilki w tym samym kolorze. Do całości dodała czerwoną torebkę Chanel i okulary przeciwsłoneczne.

Musimy przyznać, że tak odważna stylizacja doskonale pasuje do Cyrus. Miley Nowy rok przywitała metamorfozą na głowie. Piosenkarka zdecydowała się na cięcie, które swego czasu było nazywane fryzurą„na niemieckiego piłkarza” – fanom nie do końca ta zmiana przypadła do gustu – ale Miley świetnie się w niej czuje.

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Jak uważacie, dobrze wygląda w takiej stylizacji?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Liam Hemsworth w nowym związku MYŚLI o Miley! „Zawsze będzie ją kochał”

Miley Cyrus i Cody Simpson wypoczywają na plaży w MALIBU. Nie szczędzą sobie uczuć

Miley Cyrus już po ROZWODZIE!

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA

Miley Cyrus

Fot.Forum/Backgrid USA