Jennifer Lawrence zdementowała plotki o jej związku Liamem Hemsworthem, kiedy był związany z Miley Cyrus. Laureatka Złotego Globu zaprzeczyła romansowi z kolegą z planu „Igrzysk śmierci” podczas poniedziałkowego odcinka programu „Watch What Happens Live With Andy Cohen”.

Jennifer Lawrence zaprzecza plotkom o romansie

Gdy dano jej możliwość skorzystania z prawa do odmowy odpowiedzi na spekulacje, że Hemsworth, 33-letni aktor, zdradził Cyrus, 30-letnią piosenkarkę, z Lawrence, powiedziała, że „chętnie odpowie” na oskarżenia o „romans”.

Cannes 2023: Jennifer Lawrence w sukni od Diora i… japonkach. Co tu się wydarzyło? (ZDJĘCIA)

„Ale to nieprawda”, twierdziła 32-letnia aktorka. „To całkowita plotka.” Jednak Lawrence zaznaczyła, że choć ona i Hemsworth „pocałowali się kiedyś” poza kamerą, było to „lata po” rozstaniu pary.

Co do plotek, że Cyrus zasugerowała Lawrence w teledysku do utworu „Flowers” w maju, nosząc złowieszczo złotą suknię przypominającą kreację, w której Lawrence pojawiła się na premierze „Igrzysk śmierci”, również zaprzeczyła.

Jennifer Lawrence zdradziła płeć swojego dziecka! Aktorka mówi niezwykle szczerze o macierzyństwie

„Przyjmuję to jako zbieg okoliczności”, powiedziała gwiazda, która wyszła za mąż za Cooke’a Maroneya w 2019 roku, pytając widzów, czy są „zadowoleni” z jej odpowiedzi. Cyrus i Hemsworth zaczęli się spotykać w 2009 roku po wspólnym występie w filmie „Ostatnia piosenka” i byli w związku z przerwami aż do swojego ślubu w grudniu 2018 roku. W sierpniu następnego roku była gwiazda „Hannah Montany” ogłosiła separację z Hemsworthem, a Australijczyk złożył wniosek o rozwód 11 dni później.

Rozwód małżonków został sfinalizowany w styczniu 2020 roku, a Hemsworth od tego czasu związał się z modelką Gabriellą Brooks. Cyrus z kolei jest obecnie związana z Maxxem Morando.

Jennifer Lawrence urodziła!

W styczniu para znowu pojawiła się w mediach, gdy fani podejrzewali, że jej piosenka o rozstaniu „Flowers” jest o ich romansie na co Cyrus zaprzeczyła w wywiadzie dla brytyjskiego Vogue.

Magazyn określił ją jako „uczuloną” na ten pomysł, a była gwiazda Disney Channel dodała: „Napisałam ją w zupełnie inny sposób. Refren pierwotnie brzmiał…, że ‚Oczywiście, mogę być moim własnym kochankiem, ale ty jesteś o wiele lepszy’”.

 

Forum

Forum