Miranda Kerr (35 l.) obecnie jest w drugiej ciąży z Evanem Spiegelem (28 l.) – założycielem Snapchata. W piątek manager modelki potwierdził doniesienia, że spodziewa się dziecka. „Miranda, Evan, Flynn i Hart z niecierpliwością czekają na powitanie nowego członka rodziny” – czytamy w oświadczeniu.

Miranda Kerr jest w ciąży!

Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu oświadczenia, Kerr razem z mężem pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród Spa Gruner + Jahr w Baden-Baden w Niemczech, gdzie odebrała nagrodę  w kategorii „idol piękna”. Ubrana była w dopasowaną pudrowo-różową sukienkę, w której idealnie było widać jej zaokrąglony brzuch.

Miranda Kerr w ciąży

Niecały rok temu Miranda Kerr i Even Spiegel powitali na świecie syna – Harta. Mąż Mirandy wtedy dla portalu „People” wydał oświadczenie. Tłumaczył, że nie potrafią tego opisać, jak bardzo się cieszą, że mogą powitać pięknego syna w ich rodzinie.

Miranda ma się dobrze, Flynn jest podekscytowany, że może być starszym bratem. Dziękuję za miłe słowa i życzenia w tym szczególnym czasie.

Miranda Kerr nie może zgubić dodatkowych KILOGRAMÓW po CIĄŻY (ZDJĘCIA)

Miranda Kerr z Orlando Bloom

Miranda wcześniej przez sześć lat była w związku z Orlando Bloom. W 2010 roku wzięli ślub, a rok później powitali na świecie syna – Flynna. W 2013 roku małżeństwo się rozpadło. Obecnie Orlando od trzech lat spotyka się z Katy Perry, a od dwóch miesięcy są zaręczeni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

🤰🏻💖👼🏻

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

Wyświetl ten post na Instagramie.

😍❤️😍

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr)

2018 InStyle Awards *EXCLUSIVE* First shots of Miranda Kerr with newborn son Hart! Miranda Kerr, Theresa Kerr, Hart Spiegel
*EXCLUSIVE* First shots of Miranda Kerr with newborn son Hart! Miranda Kerr, Theresa Kerr, Hart Spiegel