Jakub Kucner został drugim wicemisterem Mister Global 2018. W rozmowie z Kozaczkiem zdradził, jak tego dokonał i opowiedział o kulisach konkursu. Przyznał, że nie było łatwo.

WOW! Jakub Kucner w TOP 5 konkursu MISTER GLOBAL!

Mister nie mógł uwierzyć w to, co się dzieje:

– To jest historyczny sukces, żadnemu Polakowi nie udało się osiągnąć takiego wyniku. Wylatując do Tajlandii marzyłem o top 16. […] I nagle wyczytują Poland. W pierwszej chwili nie usłyszałem Poland, dopiero koledzy z tyłu mówią do mnie „Poland, Poland, go!”. […] Jak już było top 5 i były pytania, to powiedziałem „niech się dzieje, co chce”.

Kucner stwierdził, że jego wizja mistera urzekła jurorów:

– Nie wierzyłem, że może być tak dobrze, ale widziałem, że odwaliłem kawał dobrej roboty. Jednak dwa tygodnie tam i to, co udało mi się zrobić jako Mister Polski wcześniej, też miało jakiś wpływ i znaczenie. No i ta moja wizja na tytuł, moja wizja na to, jeżeli bym został jakimś z wicemisterem […] myślę, że na tyle się spodobała jury […] i stwierdzili, że warto dać Polsce miejsce na podium.

Jakub Kucner na zgrupowaniu przed Mister Global 2018 (ZDJĘCIA)

Kariera 30-latka prężnie się rozwija. Prowadzi ze swoją dziewczyną fundację Power Changers. Niedawno wydał płytę z ćwiczeniami z Ewą Chodakowską. Myślicie, że tak samo jak Rafał Maślak, na stałe zagości w polskim show-biznesie? Zobaczcie cały wywiad.

Przystojny?