Ostatnio Monika Goździalska podpadła swoim obserwatorom. Celebrytka zaczęła na swoich mediach społecznościowych reklamować „cudowne” suplementy diety, które mają hamować starzenie, a zarazem „odnowić DNA”. Na dodatek produkt kosztował prawie 400 zł za 60 kapsułek, a nie miał żadnych potwierdzeń naukowych.

Monika Goździalska pobita w samolocie przez współpasażera! „Mam coś uszkodzone wewnątrz” (FOTO)

Monika Goździalska podpadła fanom

Widzowie „Kanału Sportowego” zaczęli sygnalizować Krzysztofowi Stanowskiemu, że jego pracownik reklamuje tzw. „scam” w social mediach.

Stanowski szybko zareagował. Dziś w śniadaniówce Kanału Sportowego poinformował, że odbył rozmowę z Moniką Goździalską, które postawił warunek, że albo zaprzestanie promowania tych suplementów, albo może odejść z projektu:

Bardzo ciśniecie, żeby zwalniać ludzi. Ja, z kolei, jestem osobą, która lubi dawać drugą szansę, a już na pewno nie lubi się naginać pod presją zewnętrzną. Chciałem Wam powiedzieć, w temacie Moniki, że odbyłem z nią rozmowę i dałem jej wybór: jeśli zostaje w Kanale Zero, to absolutnie odcina się od wszystkiego, w czym pomaczała palce w ostatnim czasie – tłumaczył Stanowski.

Monika Goździalska o występach Roxie Węgiel i Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z Gwiazdami”! (WIDEO)

Monika Goździalska zapewniła, że usunie wszystkie filmy promocyjne dotyczące specjalnych kapsułek i zaprzestanie, w trybie natychmiastowym, jakiegokolwiek promowania ich i reklamowania.

A także, co się jeszcze nie wydarzyło, wyśle mi dokument potwierdzający, że dokonała zbycia swojej części udziałów w tym przedsięwzięciu. Mówiąc krótko, całkowicie odetnie się od tego, zamknie ten rozdział i nie będziemy do tego wracać, dopóki nie będziemy musieli. Jest to żółta kartka – powiedział Stanowski.

Monika Goździalska o Roxi Węgiel i Dagmarze w TzG: „Pieniądze liczą się, kiedy jest show”

@_shotlive_ #kanałzero #kanalzero #stanowski #krzysztofstanowski #monikagoździalska #scam ♬ dźwięk oryginalny - _ShotLive_

scena z: Monika Goździalska, Robert Czerwik, SK:, , fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA