Sandra Kubicka i Alek Baron 16 maja powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, synka Leonarda. Chłopiec urodził się jednak jako wcześniak i przez pierwsze kilka dni walczył o życie w inkubatorze. Gdy sytuacja się ustabilizowała, a dziecko zaczęło nabierać energii i sił, Sandra oficjalnie poinformowała o narodzinach chłopca na Instagramie. Od tamtej pory celebrytka kontynuuje relacjonowanie fankom swoich doświadczeń już po porodzie, rozprawiając się z tematami tabu.

Sandra Kubicka po raz pierwszy o porodzie: „Pamiętam windę, po prostu stałam i krzyczałam”

Sandra Kubicka pokazała bliznę po cesarskim cięciu i brzuch 17 dni po porodzie. Wspomina o drugim dziecku

Teraz w nowej relacji na Instagramie pokazała swoją wizytę u fizjoterapeuty, gdzie otoczono opieką jej bliznę po cesarskim cięciu.

Działamy z blizną i nie chodzi mi tu o kwestie wizualne. Zapobiegamy zrostom i pobudzamy wszystko, żeby się w środku pięknie wyleczyło – napisała, a po chwili dodała tajemniczo – Tymbardziej jeśli chcemy drugiego dzidziusia.

Jednocześnie celebrytka pokazała swój brzuch 17 dni po porodzie, który niemal wrócił już do stanu sprzed ciąży.

Zaczynamy dość późno, bo po 17 dniach, ale byłam w szpitalu i nie mogłam przyjść – podkreśliła.

Na nagraniu mogliśmy również usłyszeć dokładne wyjaśnienia od fizjoterapeutki zajmującej się Sandrą:

Ten aspekt wizualny, to jest tylko dodatek. Przede wszystkim my teraz pracujemy nad tym, żeby jak najmniej zrostów się stworzyło w środku pomiędzy tymi warstwami, które były rozcięte i potem zszyte. No i oczywiście przyspieszamy regenerację tej blizny. I nie mówię tutaj tylko o bliźnie tej zewnętrznej, bo jak widać, ona jest pięknie wygojona, tylko przede wszystkim chodzi o te blizny wewnętrzne, ta, która jest na przykład na macicy.

Na koniec celebrytka podzieliła się radosną nowiną – okazuje się, że jej synek już w tym tygodniu zostanie wypuszczony ze szpitala do domu.

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

pasekkozak

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Na zdj.: Aleksander Milwiw-Baron, Sandra Kubicka, Fot. Niemiec/AKPA