Monika Mrozowska (41 l.) , znana z roli w „Rodzinie Zastępczej” jest dumną mamą czwórki dzieci. Aktorka jeszcze na początku tego roku urodziła synka Lucjana. Pokazała zdjęcia w stroju kąpielowym i dodała ważny wpis.

Monika Mrozowska dodała zdjęcie z czwórką dzieci. Odpowiada na przytyk, że „każde ma z innym”

Monika Mrozowska o swoim ciele

Monika Mrozowska nie boi się poruszać ważnych, a czasem kontrowersyjnych tematów na swoim Instagramie. Często odpowiada na krytykę. Tym razem opublikowała zdjęcia w stroju kąpielowym, na pierwszym z nich eksponuje swój biust, a na ostatnim karmi synka piersią.

„Za duże te cycki!” „ Ale płaska ! Jak deska!” „Ale ma wielki bebzol!
Nieźle się roztyła” „Skóra i kości!” „Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży” „Tak szybko wróciła do formy po porodzie? Niemożliwe, na pewno katowała się dietą ” „Widzicie ten celulit? Mogła sobie darować te krótkie spodenki!” „ I po co się tak chwali tym płaskim brzuchem? Ma jakieś inne osiągnięcia poza ładną figurą?”
Spokojnie. To nie o mnie. 😅💁🏼‍♀️
– zaczęła.

Monika Mrozowska boleje nad losem młodych mam. Poruszyła ważny temat

Aktorka pisze, że kocha swoje ciało, wie, ile przeszło i co mu zawdzięcza. Nie przejmuje się swoimi niedoskonałościami.

Ja… KOCHAM SWOJE CIAŁO, wiem przez ile przeszło, dlatego NIGDY nie oceniam czyjegoś wyglądu. Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać 😎, a raz więcej i wtedy też je pokazuję😂, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć , bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło 😭❤️bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne😔Kocham je, bo kochają je moje dzieci, gdy tulą się do mnie mocno❤️! Zwłaszcza … do mojego brzucha, który akurat podoba mi się najmniej😳🙈, a mój syn Józek uwielbia się na nim kłaść, głaskać go i mówić… „Mój kochany miękki brzuszek…” 😍

Monika Mrozowska w bieliźnie cztery tygodnie po porodzie. „Ciało nie boli, jak po wypadku”

Na koniec apeluje:

Kiedy zamiast „dopie**alać” sobie i innym… zaczniemy o siebie dbać? Dbać fizycznie i emocjonalnie… Pozdrawiam Was ciepło😘 Razem z moim dużym karmiącym biustem 🤪

Monika Mrozowska oprócz półrocznego synka, ma jeszcze dwie córki – Jagodę i Karolinę z małżeństwa z Maciejem Szaciłłą, oraz syna Józefa ze związku z Sebastianem Jaworskim.

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej

Monika Mrozowska wychodzi z telewizji śniadaniowej, fot. AKPA.

Monika Mrozowska z synkiem

Monika Mrozowska z synkiem fot. Gałązka/AKPA.