Monika Mrozowska (40 l.), aktorka znana z „Rodziny Zastępczej”, doskonale spełnia się jako mama. Ma czwórkę dzieci i często na Instagramie opowiada o macierzyństwie. Pod najnowszym rodzinnym zdjęciem, otrzymała nieprzyjemny komentarz.

Monika Mrozowska URODZIŁA! Jej partner pokazał zdjęcie noworodka

Monika Mrozowska z czwórką dzieci

Monika Mrozowska jest mamą córek: Karoliny i Jagody ze związku z Maciejem Szaciłłą, syna Józefa, którego ojcem jest operator filmowy Sebastian Jaworski oraz najmłodszego Lucjana z obecnym partnerem Maciejem.

Dziś aktorka wydaje ebooki, jest propagatorką zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia. Bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Na najnowszym zdjęciu pozuje ze wszystkimi dziećmi. Wyznała, ze ostatnio miała rozłąkę z trójką z nich.

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka … Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak ! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja żeby odpocząć ( z jednym dzieckiem to prawie wakacje 😂😂😂) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie „uwiązani”, ale…. że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca… Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość 💪 Da im siłę i odwagę do podejmowania rozmaitych wyzwań. Bo będą czuli, nawet będąc na innym kontynencie, że w razie potrzeby JESTEM 💜

Monika Mrozowska wspomina czwarty poród. „Była przygotowana krew do ewentualnej transfuzji”

Tak to jest jak każde z innym a dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny – ktoś skomentował.

Monika odpowiedziała:

PRAWDZIWA RODZINA to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą „dla DOBRA” dzieci, które faktycznie super rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści.

Monika Mrozowska oskarżona o DEPRAWOWANIE dzieci – poszło o kusy kostium kąpielowy

Pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Większość obserwatorów twierdzi, że są wspaniałą rodziną.

  • ❤️cudowna rodzina
  • Ale super gromadka❤️❤️❤️
  • Razem czy osobno, rodzina to rodzina i w niej jej siła!💪🏻😍❤️