Wszyscy z niecierpliwością czekali na ślub Dody i Emila Haidara. Niestety, związek się już rozpadł. Sporo mówi się też o ceremonii Agnieszki Szulim z Piotrem Starakiem. Kto wie, może to Natalia Siwiec pierwsza założy suknię ślubną? A może będzie to Monika Mrozowska (35 l.)?

Monika od 3 lat spotyka się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma 15-miesięcznego synka. Zakochani planują ceremonię. Monika zdradziła w rozmowie z Fleszem szczegóły z tego wielkiego dnia:

Znalazłam tam przepiękny stary zamek, idealny na uroczystość plenerową. Choć ostatnio myśleliśmy też o prawdziwym wiejskim weselu na działce (…). Nasi goście na pewno będą mogli liczyć na dobrego DJ-a, tańce do białego rana i… pannę młodą w dwóch kreacjach, eleganckiej i wygodnej.

Zakochani mieli też nietypowe zaręczyny:

– Nie spodziewałam się pierścionka. Z reguły o rękę prosi się w romantycznych okolicznościach przyrody albo chociaż sprzyjających warunkach. Ja swój dostałam, gdy… rozwieszałam pranie. Wtedy Sebastian podszedł do mnie z pudełeczkiem. Powiedział, że ma dla mnie prezent, bo ma zamiar poprosić mnie o rękę. I tyle!.

Morozowska powiedziała „tak” dopiero po dwóch dniach.

Życzymy wszystkiego dobrego!

&nbsp
Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu

Monika Mrozowska zdradziła szczegóły swojego ślubu