Dominik Raczkowski dołączył do ekipy kontrowersyjnego reality-show „Warsaw Shore” w 15. edycji programu, w 2021 roku. Został z niego wyrzucony w 8 odcinku, gdy wepchnął jedną z uczestniczek do basenu i dziewczyna zaczęła się topić. Od tamtej pory jego medialna „kariera” ugrzęzła w miejscu. Dominik wymyślił jednak sprytny plan, by zyskać rozgłos i nowych obserwatorów – na Instagramie sfingował swoją śmierć, a na profilu zamiast zdjęć pojawił się nekrolog z datą i miejscem pogrzebu.

Wieść szybko obiegła media, a przy próbach weryfikacji informacji i pojawiających się plotkach, że żaden wypadek i śmierć nie miały miejsca, na profilu Dominika pojawiło się „oficjalne oświadczenie”, w którym zapewniano, że były uczestnik „Warsaw Shore” naprawdę nie żyje i uprasza się o nie nagabywanie telefonami i wiadomościami rodziny zmarłego pogrążonej w żałobie. Ostatecznie tak jak przypuszczali internauci, całość okazała się głupim żartem i jak to nazwał cudownie zmartwychwstały Dominik na swoim filmie na YouTubie „eksperymentem społecznym”.

Dominik z „Warsaw Shore” JEDNAK ŻYJE! „ZROBIŁEM WAS W CH*JA”

MTV odcina się od „EKSPERYMENTU SPOŁECZNEGO” Dominika z Warsaw Shore

Zarówno internauci jak i wielu byłych uczestników „Warsaw Shore” negatywnie zareagowało na zachowanie swojego kolegi z programu. Teraz do sprawy odniosła się również stacja MTV Polska w rozmowie z Wirtualnymi Mediami. Agnieszka Odachowska, PR manager Paramount Global w Polsce, koncernu do którego należy stacja MTV, ostro potępiła zachowanie Raczkowskiego:

Dominik Raczkowski nie jest związany zawodowo z MTV Polska. Owszem, w 2021 roku wziął udział w 15. sezonie Warsaw Shore, jednak opuścił program w trakcie trwania produkcji ze względu na swoje zachowanie. Stanowczo potępiamy zachowanie Dominika Raczkowskiego, które nacechowane jest arogancją i hejtem, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie naganne. Trudno nazwać to niesmacznym żartem, czy eksperymentem. To przejaw skrajnego braku odpowiedzialności i wyobraźni

Też macie nadzieję, że takie osobistości zrobią ludzkości przysługę i znikną z internetu?